mnie nie widać! yay!

piątek, 20 października 2017

"Podziękowania :3" - Zwierzęce Memy #16


Cześć misiaki! Stęskniliście się? Dawno nie było memów na blogu, co nie? Na szczęście jeszcze z wami tu jestem (w sensie, że jeszcze żyję lol), więc nie przedłużając zaczynajmy!- Ale Kideł, za co ty chcesz dziękować?
A no, najbardziej za to, że jestem tu z wami, że mogę tworzyć te posty z memami, że mogę wam tym umilić czas. Dzięki, że jest na to jakieś zainteresowanie, bo jakby nie było, to po co bym się męczył?

Dzięki za inspiracje jaką dał mi ten fandom i ludzie z niego. Dzięki temu nigdy bym nie pomyślał o karaniu byłych redaktorów patelnią w łeb (jeszcze dwóch muszę dorwać). Stało się to chyba swoistym memem tego bloga.


Chciałem też podziękować... Pogromcy Mafii! Kimkolwiek był/jest. Nigdy nie myślałem, że z tego zrobię pseudo-fika detektywistycznego pisanego na kolanie. To był tak absurdalny pomysł, że aż śmieszny xD


Pisanie tego było czystą przyjemnością, cieszyło mnie, że mogłem wyrzucić z siebie cały ten bezsens. A patrząc na wyświetlenia i komentarze - warto było. Warto było poświęcić trochę więcej czasu.

SCRAAAAAAABIIIN!!!

Czas zajrzeć do skrzynki, może przyszła kolejna sprawa do rozwiązania? paczka memów?

Autor: Zemyt

*konwertuje skrzynkę*
To wszystko? Huh, lekko rozczarowany jestem... Po takiej przerwie mam tylko jednego mema? To chyba Pogromca Mafii maczał w tym swoje paluchy! Dopadnę cię jeszcze!


No to co? Baza mema na następny tydzień nieokreślony odstęp czasu:


Bye, have a great time!

3 komentarze:

 1. Co do drugiego od dołu mema. WildeHoops umiera NARESZCIE ale z terro się zgadzam Jack i Nick maksymalnie przyjaciele nic więcej.

  OdpowiedzUsuń
 2. huh, zapomniałem podać maila na którego macie wysyłać mi memy >.<

  thekideu@gmail.com ale to chyba już wiecie, co nie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Co to znaczy WildHopps umiera? Nooooooooooooooooooooooooooooo!

  OdpowiedzUsuń