mnie nie widać! yay!

piątek, 1 stycznia 2021

Szczęśliwego Nowego Roku!

 


Drodzy czytelnicy bloga For Glorious Zootopia

W imieniu całej redakcji chciałbym życzyć wam serdeczne życzenia z okazji nowego roku 2021!
Pożegnaliśmy rok 2020 i zaczynamy nowy rodział!

Chcielibyśmy życzyć Wam z tej okazji: zdrowia, uśmiechu, wytrwałości we wszystkich sprawach i spełnienia najskrytszych marzeń. Życzymy sporo miłości i spokoju ducha!

Oraz... więcej informacji o Zootopii+ i miejmy nadzieję... ogłoszenie pracy nad sequelem!

Szczęśliwego Nowego Roku 2021!

6 komentarzy:

 1. Jak można nie docenić tych miłych słów od kogoś kto o północy wrzuca po poście na każdy z blogów, a i obrazek taki sympatyczny dobiera? Mere i ty i Antares i Polineks oraz wszyscy, którzy to czytają, a nawet i ci co tego nie czytają dostajecie ode mnie jak najlepsze życzenia noworoczne, kij z tym nawet jak się powtarzam. Spełnienia marzeń, zdrowia i szczęścia dla każdego z was! ^^ *rozdaje przytulasy*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *odpowania tuleniem*
   Szczęśliwego nowego roku ^^

   Usuń
  2. *tuli mocno*
   Tobie też życzę szczęśliwego nowego roku!

   Usuń
 2. Dzięki i nawzajem :) Oby był lepszy

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam
  Może w tym roku usłyszymy coś o "Zootopii 2" - kontynuacje filmów Disneya wychodzą często po sześciu latach od premiery pierwowzoru a w tym roku mamy D23, więc wszystko jest możliwe.

  Tymczasem popularność zyskał "Japoński Zwierzogród dla dorosłych", czyli "Beastars" - brutalny świat antropomorficznych zwierząt a la pierwotna Zootopia, z tą różnicą, że instynkty u drapieżników nie zanikły i mają one na prawdę ciężkie życie w społeczeństwie, w którym dominują roślinożercy + świetny główny bohater pod postacią "owcy w ciele wilka", czyli wilk Legoshi i zakazana miłość drapieżnika i roślinożercy ( w tym wypadku także królika ) i wątek kryminalny. Na minus: żadnego fajnego lisa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Beastars nawet chcę coś kiedyś napisać na tym blogu, aby porównać to z Zootopią, jak się zabiorę za czytanie mangi. Oczywiście z dozą cenzury tam, gdzie trzeba ^^

   Usuń