mnie nie widać! yay!

środa, 1 marca 2017

Konkurs "The Art of Zootopia"link 

Mam zaszczyt ogłosić, że na FGZ Forum wystartował właśnie konkurs, w którym jeden szczęśliwiec może zdobyć książkę "The Arto of Zootopia". Spokojnie ja nie biorę udziału, więc macie szanse. Co należy zrobić? Informacje poniżej.


 link

Regulamin konkursu "Art of Zootopia"
 • Do konkursu może przystąpić każdy zarejestrowany i aktywny użytkownik na forum.
 • Jeżeli użytkownik nie chce brać udziału w konkursie, należy powiadomić  o tym admina w przeznaczonym do tego temacie do dnia 20.03.2017. Rezygnacja z udziału w konkursie jest nieodwracalna.
 • Jeżeli użytkownik rezygnuje z brania udziału w konkursie, jego stan konta Buck$ oraz pozycja na liście najbogatszych użytkowników nie jest brana pod uwagę a jego miejsce przejmuje osoba z mniejszą ilością punktów. 
 link

Konkurs składa się z dwóch etapów.
 
Etap I
Pierwszy etap konkursu trwa od 1 marca 2017 do 31 marca 2017 do godziny 17.00
W tym etapie wystarczy, że użytkownik będzie pomagał w rozwoju naszego forum pisząc posty. Za swoją działalność autorzy wpisów otrzymują naszą forumową walutę tzw. Buck$. Stan swojego konta możecie sprawdzić w swoim profilu. Na koniec tego etapu na podstawie posiadanych Buck$'ów administrator wytypuje 15 najaktywniejszych użytkowników naszego forum. Jeżeli na koniec miesiąca nie będziemy posiadać topki z 15 użytkownikami chętnymi do wzięcia udziału w zabawie, listę zmniejszymy - jednak, do drugiego etapu musi przejść minimum 5 użytkowników forum. Jeżeli tak się nie stanie nastąpi zakończenie konkursu na tym etapie i jego reedycja z początkiem kwietnia.
Przypominam, że pomimo trwania konkursu spam na forum nie jest czymś, co lubimy i takie zachowanie będzie powodowało nadaniem ostrzeżenia a jeżeli to nie pomoże, jesteśmy w stanie nawet tymczasowo zablokować możliwość udzielania się na forach ! Zatem proszę pisać treściwie i na temat. Dodatkowo pod uwagę nie są brane tematy w dziale Hyde park i FFF.
 
Etap II
Administrator stworzy ankietę, w której pozostali użytkownicy forum demokratycznie wybiorą jedną osobę z topki, którą nagrodzimy oryginalnym, nierozpakowanym artbookiem.  Ankieta zostanie założona 1 kwietnia (w Prima aprilis, Sic!) i będzie trwać dwa tygodnie tzn. do 14.4.2017. Nagrodę wyślemy pocztą.

 link

Tyle w temacie. Życzę powodzenia. 

7 komentarzy:

 1. Bez spamu? Co jeszcze: bez offtopu? XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ciągle nie mam czasu dlaczego nie warto umieszczać na forum krótkich postów, google nas wtedy nie lubi. Tak samo jak za posty typu "xd","śmiechłem","itd."
   Pisząc tak wyrządza się krzywdę w wynikach wyszukiwania ;p

   Usuń
 2. Ja swój egzemplarz mam już od roku - jak ten czas leci ...

  OdpowiedzUsuń