mnie nie widać! yay!

piątek, 17 marca 2017

Fanarty, fanarty, fanarty #77


Cześć! Dziękuję Wam za wszystkie komentarze życzące powrotu do zdrowia. Były bardzo miłe :D Dzisiaj czuję się lepiej, więc podpisy som. Jeeeeedziemy!



Chyba znowu wracamy do starych czasów i słynnego "Nickowi we wszystkim ładnie"; zadziwia mnie jednak ten krawat wystający z kieszeni. Nie łatwiej go po prostu założyć?


Judy nie chciała być gorsza i założyła marynarską sukieneczkę. W sumie to fajnie byłoby w potencjalnym sequelu zobaczyć jakąś podróż morską. Co o tym myślicie?


A właśnie, jeżeli chodzi o sequele, to warto też wspomnieć o ankiecie. 39% osób była za serialem i kontynuacjami. Kolejne miejsce zdobyła opcja dwóch kolejnych części - 20%. Następnie 17% było za jedną częścią, 12% za większą liczbą kontynuacji niż dwie, a na brak sequela i na wyłączny serial zagłosowało tyle samo osób - 4%. Przyznać się, kto nie chciał kontynuacji Zootopii? (Co prawda mogłabym sprawdzić w Lupie, ale jestem leniem :).



Uwielbiam ten art! Prosty, a jaki śliczny. Ale wyraz twarzy Finnika zdecydowanie nie wyraża radości. Najwyraźniej jest przerażony tym, co Nick wymyślił, żeby przekonać innych, że naprawdę towarzyszy mu słonik, a nie fenek.


Niiick?! Co ci się stało? Judy zrzuciła cię z urwiska?! Podstawiła ci haka?! Ja już wiem, szaraku jeden, co ty tam knujesz, spiskujesz. Lisa biednego chcesz mordować, a potem jeszcze jakieś balony przynosisz, że niby życzysz mu powrotu do zdrowia. Ehe, ehe!
Wait. Przecież ja nienawidzę Nicka. Pardon.


Nick i Judy chyba się jednak pogodzili i razem przybijają sobie piątkę. Oh yea!


Gromadka dzieci? Ale super! Tylko, przepraszam bardzo, co robi ten lisek na głowie Nicka? Wydmuchuje gumę nosem?



Odświętne ubrania everywhere. Ale i tak wszyscy skupią uwagę na tych czarujących i WCALE nie przerażających oczach.


I na zakończenie taki obrazek, dzięki któremu na zawsze zapamiętacie, że najlepszą obroną jest atak!


9 komentarzy: