mnie nie widać! yay!

piątek, 31 marca 2017

Igrzyska Zootopijskie czas zacząć!

Drodzy państwo wreszcie nadeszła ta chwila, na którą wszyscy czekali. Cztery lata. Cztery lata przygotowań i już za dwa dni rozpocznie się największa impreza sportowa, jak Zootopia długa i szeroka.
źródło


Niezwykłe święto dla fanów każdej dyscypliny. Wydarzenie, na które ściągają zwierzęta wszystkich gatunków. Epicka rywalizacja. Super gwiazdy. Targające całym ciałem emocje. To wszystko i jeszcze więcej już od drugiego kwietnia.

Wybaczcie wstęp rodem z studia telewizyjnego, oczywiście chodzi mi o turniej w grze Haxball, stworzony dla społeczności FGZ. Cóż to takiego ten Haxball? To gra przeglądarkowa oparta na zasadach piłki nożnej, aczkolwiek istnieją mapy do wielu innych konkurencji np. siatkówki czy curlingu. Gierkę można obczaić po tym adresem: KLIK

źródło
Za stworzenie turnieju dziękujemy Ziemowitowi, do którego można kierować wszelkie pytania na Discordzie. Ceremonia otwarcia odbędzie się drugiego kwietnia o godzinie 17:45.
Tutaj można sprawdzić dokładny plan zawodów: KLIK

W turnieju wezmą udział cztery drużyny reprezentujące kolejno Las Padas, Chomiczówkę, Sawannę Główną i Starą Saharę. Nie wiem jaki palant wykluczył Tundrówkę, wcale nie była finansowana z moich nielegalnych biznesów. Aktualnie są trzy wolne miejsca plus cztery rezerwowe. Zachęcam do zapisywania się na forum w tym temacie, znajdziecie tu również bardziej szczegółowe informacje na temat godzin rozgrywek i dyscyplin: WBIJAĆ

źródło
 Serdecznie zapraszam do brania udziału. To bardzo interesująca inicjatywa. Nie przejmujcie się również gdy wszystkie drużyny będą zapełnione, napiszcie po prostu do jakiegoś jej członka i spytajcie się czy będziecie mogli go zastępować w razie niedyspozycji.

Zapisanie się do drużyny zobowiązuje do brania udziału w każdej konkurencji zespołowej, jeśli ktoś danego dnia nie wyrobi się prosimy o wcześniejsze powiadomienie. Z kolei zapisy do konkurencji indywidualnych na ten tydzień można znaleźć pod tym linkiem: Just klik it!

Szkic w bonusie
Cóż chyba wszystko powiedziałem. Nic tylko zapisywać się, grać i zwyciężać, a wszystko to ku chwale Rarity. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

6 komentarzy:

 1. DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO DOPRO. Poza tym zachęcam do wzięcia udziału, fajna zabawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam serdecznie. Nawet po otwarciu możecie wbijać do turnieju. A i w razie pytań to jak już ładnie ujął Mr.B można zadawać je na discordzie.
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
 3. Jutro 1 kwietnia, zamierzacie robić jakieś troll posty czy cuś :>? A może z okazji 1 urodzin bloga Mere wstąpi na jeden dzień do redakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie liczyłbym na odpowiedź. Jak to mówią: tajemnica.

   Usuń
 4. Mam sklerozę, już nie pamiętam, na jakie dni się zapisałem. 😅

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hueh, jutro cała lista uczestników w różnych dyscyplinach w tym tygodniu będzie opublikowana, więc luz :P

   Usuń