mnie nie widać! yay!

sobota, 1 kwietnia 2017

Happy Birthday FGZ!Nastał nam dzień wyjątkowy! Dzień taki zdarza się raz na rok. Otóż właśnie dziś For Glorious Zootopia świętuje swoje pierwsze urodziny! Nie, nie jest to żart, ale początkowo sam blog miał być żartem. Tak czy inaczej świętować czas.

Na początek chcę podziękować artystce, która wykonała ten obrazek tytułowy. Wielkie dzięki Czaka. Bardzo ładny art.A teraz do właściwego porządku.
Rocznica to jest coś. Ale mamy zarówno wesołe wieści, jak i nieco smutne.
Radosna to taka, że udało mi się przekabacić Rarity i Merego do powrotu do redakcji. Oj! Będzie wesoło. A jaka jest ta smutna? Cóż, to może przekaże wam Rarity, a jeśli nie, to ja to zrobię koło południa.

Tymczasem otwieramy szampana, odpalamy fajerwerki i świętujemy rocznicę, którą połączymy z pewnym świętem, którego nazwy nie pamiętam.

14 komentarzy:

 1. Happy Birthday to youuuuuuuuu!
  Wszystkiego najlepszego woohoo!
  *otwiera CYDR*
  Zdrowie redakcji, wiwat Imperator Mere, wiwat PANIENKA Rarity (tak, nie powiedziałem boginia, na własną prośbę PANIENKI Rarity)

  OdpowiedzUsuń
 2. To bardzo wzruszająca chwila...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego FGZ!!!!! * otwiera cydr skradziony Szopiej Inkwizycji * .Zdrowie całej redakcji oraz oczywiście niech żyje DOPRO.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W imieniu Szopiej Inkwizycji muszę Cię zaaresztować za kradzież cydru

   Usuń
 4. wezystkiego najlepszego! Mere i Rarity wracają! Hura! Będę tańczyć... to znaczy tańczyłbym gdybym nie był chory, ale szczęście mnie rozpiera!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj przecież 1 kwietnia! Tak więc happy birthday FGZ ale w to, że Mere i Rarity wracają do redakcji nie uwierzę póki nie zobaczę w przeciągu następnego tygodnia jakiegoś ich posta :)

   Usuń
 5. Hurra! Wiwat FGZ! Wszystkiego najlepszego również dla czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 6. Napisałem w poście,ale napisze też tu. Wszystkiego najlepszego całej społeczności FGZ.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy bloga! Oby FGZ istniało wiecznie!

  OdpowiedzUsuń
 8. Happy birthday, FGZ! May the Force be with you!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego dobrego nam wszystkim :D

  OdpowiedzUsuń