mnie nie widać! yay!

sobota, 15 kwietnia 2017

Wesołego jajka!link 

Witajcie! Nastał nam świąteczny czas i z tej okazji redakcja For Glorious Zootopia (oraz pewien gość specjalny) chcą wam złożyć życzenia świąteczne. 
Zatem wesołego jajka!
Udław się skorupką
Który taki dowciapny?Hej, czytelnicy! Doskonale wiecie, co chcę powiedzieć: Wesołych Świąt! Życzę Wam zdrowia, szczęścia, abyście Wielkanoc spędzili w rodzinnym gronie. Myślę, że to właśnie w tym okresie powinniśmy spędzać jak najwięcej czasu z bliskimi i wybaczyć im wszystko, co robią źle: zapomnieć, jaka wkurzająca jest starsza siostra, jak trudno jest się czasem dogadać z rodzicami. Wiem, że pewnie część z Was mieszka z daleka od swojej rodziny, ale to jest właśnie czas, by ją odwiedzić. Nie spędzajcie za dużo czasu przy komputerze, cieszcie się z życia i zachowujcie się tak, jakby wszystko na świecie było cudem - bo w istocie tak jest. 
Anirak

Zdrówka, szczęścia, pomyślności i tak dalej, bla, bla, bla. Jestem cynikiem, a Wy pewnie usłyszycie to jeszcze setki razy. Nie będę Was zadręczał jeszcze jednymi życzeniami, ale wiedzcie, że dobrze Wam życzę. ^^ No, dobra! Smacznego jajucha~! ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Cichy

Happy jajka i świąt w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Pogodnych dni, radosnych chwil, a gdy tylko się da, Zootopii w TV. Wraz z redakcją życzymy wam udanych Świąt. Judy w koszyku. Nicka w chlewiku i multum jajek w kolorowe wzorki. Cieplutkiej Wielkanocy, moi mili! 
 Polineks


Również ja dołączę się do życzeń. Moi szacowni przedmówcy powiedzieli już właściwie wszystko, więc dodam tylko: Mokrego Śmigusa Dyngusa! Oby te święta były niezapomnianymi dniami spędzonymi wspólnie z najbliższymi. Bawcie się dobrze, drodzy czytelnicy, i postarajcie się nie skończyć tak jak ja (Doktor Who i MLP nie znają pojęcia Wielkanoc) :) 
Mr. B

A więc ja wezmę kolor Merego.
Zgaduję, że są wśród was osoby, które mimo wszystko nie wyznają najpopularniejszej religii w tym kraju (albo w ogóle nic nie wyznają), więc życzę wam przynajmniej tego, abyście byli mokrzy w poniedziałek i wykorzystali Wielkanoc jako dni promocji w sklepach lub po prostu dni wolne od pracy/szkoły/życia (ale tego ostatniego nie na zawsze).
Tak, to było jedno zdanie.
 Gnobk


Ktoś wziął mój kolor, a więc skorzystam z mojego niegdyś ulubionego. Wszystkim czytelnikom bloga For Glorious Zootopia chciałbym złożyć serdeczne życzenia z okazji świąt wielkanocnych. Niezależnie od tego, jaki jest Wasz stosunek do znaczenia tych świąt, to życzę Wam odpoczynku, zdrowia i miłych chwil spędzonych w idealnym dla Was gronie. I świetnych mistrzostw świata w Snookerze, które właśnie się zaczynają (mówię serio!). A także pysznego sernika, pełnego koszyczka i puszystego króliczka!
Mere Jump 

Najlepszego wszystkim!
Bropaw!

8 komentarzy:

 1. Mokry w poniedziałek ?
  Chcesz, bym się rozchorował ?!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkim wesołego jajka :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. ,,Nie spędzajcie za dużo czasu przy komputerze" chyba za późno to przeczytałem ;-;
  Tak czy inaczej,

  czy świętujesz czy też nie
  Z rodziną jajko jedz szczęśliwie
  Wolnego dnia nie marnuj sobie

  Poeta to chyba ze mnie nie będzie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm... a jednak ktoś strollował mnie io puścił moje życzenia w wersji FGE. :P
  Tak, wiem, że i tak tego nikt nie czyta.

  OdpowiedzUsuń