mnie nie widać! yay!

sobota, 22 kwietnia 2017

5 obrazków, które... coś tam, coś tam #13


Długo nie było tej serii. Krócej niż moich postów z ględzeniem, no ale. Dziś blok bez tematyczny z małą zabawą dla chętnych. Dzisiejsze obrazki nie posiadają źródeł. Kto znajdzie wszystkie lub najwięcej ten może liczyć na specjalnego posta na dowolny temat jaki zechce.
Ale wpierw zapraszam do Obrazkowa, gdzie może jakiś art zrobi wam dzień.
Na początku mamy Fenka, który jest w siódmym niebie.Temu się nie dziwie. W takim towarzystwie to nic dziwnego. Wybija się na pierwszy plan, dzięki jaśniejszym barwom, a ogólnie wygląda nawet nawet.Z pozdrowieniem dla Cichego. Bardzo podoba mi się to futro, a to spojrzenie. Świetnie wykonany portret. Artysta się spisał. Do tego dodał bardzo ładne oświetlenie, które odbija się na mundurze i prześwituje przez sierść. Ładnie.


A teraz coś kolorowego i azjatyckiego. Urzekły mnie te motylki na kapeluszu. Na modzie się nie znam, ale strój mi się podoba. Gazeli w wielu rzeczach do twarzy.


O patrzajcie co znalazłem! Coś czego zapomniałem dać do specjala. Cóż szkoda, ale Nicky kucyk też jest miły dla oka. Ciekawi mnie jego znaczek. Wyobrażałem sobie lodołapkę, a nie kajdanki. Fryz też ciekawy, ale Judy królikiem pozostać, pozostanie. Mimo wszystko takie szkice uwielbiam. Zwłaszcza z ładnie zacieniowaną ziemią.


A to już WOW. Ucharakteryzowane na stare zdjęcie. Robi wrażenie. Świetnie wykonane postacie, bardzo ładne tło, a do tego mamy ograniczenie kolorów dające klimatu temu obrazkowi. Super!

I tym akcentem kończymy.
Życzę wam miłego dnia!

11 komentarzy:

 1. Juliusz Słowacki i Rainbow Dash dadzą razem Mickiewiczowi w twarz.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://fav.me/d9sq4wg
  http://fav.me/da0jqj8
  http://fav.me/da77mx7
  http://fav.me/dad8uhh
  http://fav.me/d9t9mqa
  Proszę, leniu. Wszystko było z deviantarta więc autor jest w nazwie pliku, potem wystarczy użyć wyszukiwarki i po 5 minutach są źródła do wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty mówisz leń, a ja mówię ktoś kto próbuje zachęcić lud do komentowania i jakieś zabawy.
   Tak czy inaczej możesz zaproponować jakiś post specjalny.

   Usuń
  2. Zabawa w szukanie źródeł? Potrafię sobie wyobrazić ciekawsze zajęcie :P Już drugi raz wygrałem możliwość wybrania tematu posta specjalnego ale tak jak poprzednio nie mam pomysłu o czym można napisać...

   Usuń
 3. Najlepsze jest to ostatnie, a la Bonnie & Clyde.

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. https://www.askideas.com/media/08/The-Mask-Says-Thank-You-Animated-Gif.gif

   Usuń
 5. Wow te drugie... Poprostu wow

  OdpowiedzUsuń
 6. Gazela zrobiła mi dzień. :)

  OdpowiedzUsuń