mnie nie widać! yay!

wtorek, 11 kwietnia 2017

Poznaj Judstynę!


Judy się cieszy! To zły znak!
A właściwie to dziś poznamy jej... hmm... Kuzynkę? Ojca? Sam już nie wiem.
Krótko zatem opowiem. Poznamy Judstynę, która jest wymysłem chorych umysłów forumowiczów.
Wejdźcie do środka, by bliżej poznać maskotkę FGZ forum i główną bohaterkę oraz narratorkę Forumowego Fan Fiction.

Imię : Judstyna Maria Antonia Salomea Jadwiga Anna
Nazwisko : Hopps
Przezwiska : Judy(nienawidzi gdy ktoś do niej tak mówi), Judsti
Płeć : Żeńska, chyba...
Gatunek : Ten sam co Judy
Wiek : 19 lat
Rodzina :
Ojciec (kłulik)(28 lat) - Fransczesso Szczepan David Gunter van Hopps
Matka(kłulik!)(27 lat) - Judyrana Walentyna Tadeusz Lara Monika Katiusza Rarity Hopps
Młodsza siostra (kłulik!!)(18 lat) - Judytana Jadwiga Kunegunda Szalomea Scholastyka Anna Grażyna Tereska Fluttershy Beatrycze Hopps
młodszy brat (kłulik!!!)(5 lat) - Ryan Kwadrat Hopps
najmłodszy brat (kłulik!!!!)(jeszcze nie narodzony) - Jadwiga Hopps
Kuzynka – Judy Hopps
Zawód/Szkoła :]
Ukończyła wyższą szkołę robienia melanżu w piwnicy zawodową w Gógółczynie w Szarakówku, zdobywając świadectwo z czerwonym paskiem, na tyłku. Obecnie pracuje na stanowisku patrolującego ławeczkę pod sklepem monopolowym w Szarakówku.
Charakter :
Jest osobą skrytą, zamkniętą w sobie osobą. Wszystkiego zazdrości ( raz pobiła swoją matkę i siostrę tylko dlatego, że mają one więcej imion od niej). Wstydzi się swojej rodziny, bo żyje w nędzy, bez pieniędzy. Jest ponura, nie lubi innych zwierząt, woli spędzać czas w swojej pracy przy monopolowym, niż z własną, schorowaną matką. W głębi ducha jest osobą bardzo wesołą, lubiącą swoje życie, z perspektywami na lepszą przyszłość(?).


Wygląd/Cechy charakterystyczne:
Jest szarą myszą domową króliczką, z wyglądu podobną do Judy(choć sama uważa, że ani w calu nie są podobne do siebie). Ma ciągle podkrążone oczy(pewnie z przemęczenia) oraz ma przebite jedno uszko. Jej jedno ucho jest krótsze od drugiego. Posiada dwoje(a jakże!) czerwonych oczu, które odziedziczyła po swojej prababce od strony wujka kolegi sąsiada.
Historia :
Urodziła się jako pierwsze dziecko Judyrany i Fransczesso Hoppsów, ale (jak zawsze żałowała) nie ostatnie. Zaledwie 5 miesięcy później narodziła się dziecko cud-miód – Judytana. Od zawsze jak świat pamięta Judstyna i Judytana walczyły o prym w rodzinie. Judstyna gdy tylko ujrzała swoją siostrę znienawidziła ją za to, że ta posiada więcej imion. Większość życie spędziła ze swoją kuzynką – Judy Hopps. Dziewczyny kochały się jak siostry, którymi nie były. Jednak pewnego pięknego dnia Judy oznajmiła, że zamierza zostać parkingową policjantką, to zniszczyło, jakby można było się zdawać siostrzaną więź. Judstyna od tej pory postanowiła, że będzie starać się być lepsiejsza od Judy we wszystkim. W szkole zawsze była inna. Rzucano w nią pomidorami i wytykano ją palcami. Czy to w przedszkolu, podstawówce, czy gimbazie. Uczyła się średnio, by nie powiedzieć, że źle. Jednak w zawodówce coś w niej pękło i musiała jechać do szpitala, bo połamała kręgosłup w 9 miejscach, od schylania się po 5 ciastek. Podczas wizyty w szpitalu postanowiła, że zacznie balować i tak się stało. Koniec końców wylądowała na ławeczce pod monopolowym „Mondry Bociek” patrolując okolice, zarabiając całe 500 bucksów rocznie. Po wielu latach pogodziła się ze swoją rodziną, w co nikt nie mógł uwierzyć.

Ciekawostki :
- Judstyna powstała całkowicie przypadkowo, mianowicie, gdy autor wpisywał jakieś słowo w forumowym fiku wyświetlił mu się proponowany napis „Justyna”. I tak powstała Judstyna.
- Ma najlepsze relację z ojcem, ponieważ opuścił ją gdy miała 20 dni.
- Podczas jednej z wakacyjnych przygód Judy była zmuszona ratować Judstynę, gdyż ta prawie zaśpiewała się na śmierć śpiewając „nas nie dogoniat”, prawdopodobnie od wtedy Judy zaczęła chcieć zostać policjantką.
- Jej ulubioną piosenką jest „nas nie dogoniat” zespołu Konku(?).
- Była w urojonej ciąży z niejakim Mere Jumpem, w wieku 7 lat. Oczywiście wszystko było jej wymysłem.
- Nie wiadomo jakie ma relacje ze swoimi dwoma, młodszymi braćmi.
- Kocha kolor różofy.
- Uwielbia tańczyć makarene przy w.w utworze.
- Jest biseksualna.
- Kiedyś przejechała traktor na pasach.
- Nigdy nie zaznała prawdziwej miłości.

A zatem jak wygląda Judstyna? Tę wiedzę posiadają nie liczni, ale według pewnych wskazówek, udało się naszkicować portret tej postaci. Inkwizycja podjęła się tego zadania, a efekty są widoczne poniżej.


Podobno poniższy filmik przedstawia jedną z reakcji.


Jak wam się podoba Judstyna?

11 komentarzy: