mnie nie widać! yay!

czwartek, 28 września 2017

Jak zmieniał się design Nicka, czyli o lisie słów kilka


"Trying to design Nick was an extremely difficult task, because the whole time i was trying to get a design together, his story was changing."

Powyższy cytat pochodzi z filmiku wrzuconego na stronę facebookową poświęconą Zootopii. Dowiemy się z niego co nieco o Nicku. Szczegóły w rozwinięciu.


Przy ubieraniu naszego spryciarza brano różne aspekty: środowisko z którego pochodzi, backstory, czy też osobowość. Jedno było pewne: krawat musiał zostać, czy to idealnie zawiązany, czy leniwie zawiązany raz i ubierany codzień rano... a w sumie nie będę wam już spoilerował! Zapraszam do oglądania.


Polecam włączyć napisy, pretekst do szlifowania angielskiego ;v

Źródła

Źródło filmiku
Źródło obrazka tytułowego

11 komentarzy:

 1. Też podejrzewałem, że on w ogóle nie umie wiązać krawata ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. https://my.w.tt/UiNb/0H0AALx5QG

  Mam pytanie oraz proźbę do redakcj naczelnej For Glorius Zootopia. Pisze Fanfiction na Wottpada z uniwersum Zwierzogrodu. Który chciałabym opublikować na waszym cudownym blogu jeśli (oczywiście jesteście tym zainteresowani). Link jest w komentarzu. Mam nadzieje że pierwszy rozdział się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tytuł mojej książki to: "Zootopia" Niebezpieczne dorastanie. A nick: to Kairo503. Bo powiem szczerze że uwielbiam waszego bloga i śledzę go od roku, jednak takie ze mnie " informatyczne beztalęcie" że z trudem się tu zalogowałam. A ciężko znaleść gdzieś indziej podobnych "świrów" takich jak ja, którzy kochają Nicka, Judy oraz to cudowne miasto jakim jest Zwierz-ogród. Liczę że znajdą się zainteresowani.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miło! Już myślałem że nigdy nikt nic nie prześle na tego bloga.
   Jednak jako że byłem w redakcji to wiem że preferowane są linki do opowiadania umieszczone w Google Docs, więc jak cos to postaraj się tam poprzenosić i podesłać na skrzynkę blogową.

   Admin pozostaje adminem nawet po dezercji :D

   Usuń
  2. Tylko dezerterzy dostają patelnię (w łeb) w prezencie

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na nią wchodzić nie musisz, ale wysłać na adres maila z linkami do opowiadania możesz.
   Przekopiuj tekst opowiadań do Google Docs (Dokumenty na koncie Google) następnie klikasz "udostępnij" i kopiujesz stamtąd linki do nich. Potem wystarczy przekopiować je do maila, który wyślesz na adres fgz.blog@gmail.com i tyle.

   Usuń
 5. Mogę mieć mały problem, bo nigdy nie pisałam bloga i za bardzo nie wiem gdzie znajduje się ta skrzynka. :(

  OdpowiedzUsuń
 6. To ciekawe, jedyna rzecz jaka mnie drażni w jego wyglądzie to właśnie ten krawat. No...kto normalny zakłada elegancki krawat do hawajskiej koszuli?

  OdpowiedzUsuń