mnie nie widać! yay!

niedziela, 10 lipca 2016

Fanarty, fanarty, fanarty #40 My name is Savage, Jack Savage

Kojarzycie tego królika? To główna postać z pierwotnej wersji filmu, agent Jack Savage. Co prawda koncepcja się zmieniła, ale mimo to fani Zootopii polubili go, a nawet piszą o nim fanficki. Oczywiście powstało też trochę obrazków, które specjalnie dla was wyszukałam. 
Jack, będący jackrabbit'em (czyli tak naprawdę zającem, nie królikiem), był wzorowany na Jamesie Bondzie. Zapewne miał działać raczej potajemnie, ale fani filmu wiedzą swoje......według nich jest sławny, a jego osiągnięcia skłoniły Judy do marzeń o karierze policjantki.

Istnieją teorię, że teraz mogą współpracować. Na pewno byłoby to korzystne dla Judy, która jest jednak młodą i niedoświadczoną funkcjonariuszką.

W powszechnej świadomości Savage jest królikiem, czyli przedstawicielem tego samego gatunku co Judy. Skutek tego może być tylko jeden:

Judy została wielką fanką, której zainteresowanie Jack'iem wykracza poza sferę zawodową.

 Oczywiście nie mogło to się spodobać Nickowi.

Istnieją różne wersje: Nick jest po prostu zazdrosny...

...Nick i Jack popadają w otwarty konflikt, który Judy stara się załagodzić...

...bądź też nie. Efekt tego może być różny:

Nick nieoczekiwanie przegrywa potyczkę słowną...

...bądź życie. No dobrze, jest jeszcze opcja optymistyczna:

Judy ulega jednak urokowi lisiej kity.

Natomiast Savage pozostaje samotnym wilkiem. Czy może zdobywa szwedzką księżniczkę, jak to ma miejsce w Kingsman'ie, do którego nawiązuje powyższy obrazek. Właśnie go zaspoilerowałam, ale nie jest to oczywiście najważniejsze w filmie, który bardzo polecam obejrzeć.

A pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu wszyscy bawili się tak ładnie w jednej piaskownicy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz