mnie nie widać! yay!

niedziela, 17 lipca 2016

Fanarty, fanarty, komiksy #43 Puszysty ogonek Nicka

Według moich tajnych źródeł Judy Hopps ma jedną, dziwną obsesję: ogon Nicka. Postanowiłam przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu, dzieląc się z wami znalezionymi materiałami dowodowymi. Do dowodów dołączyłam także materiał poglądowy, dzięki któremu będzie nam łatwiej zrozumieć tę skłonność.


Jak widać, Judy uwielbia się przytulać do puszystego ogonka. Nick może nie jest zachwycony, ale chyba w tej akurat sprawie nie ma nic do gadania.
A jakie są inne zastosowania lisiej kity?
Ogon świetnie sprawdza się jako koc w chłodne, zimowe wieczory, spędzane na oglądaniu filmów. Wraz z gorącym kakao chroni przez zmarznięciem, dodatkowo oferując przyjemne wrażenia dotykowe.
Tu już zaczyna się robić groźnie, bo niecna kobieta najwyraźniej zaczęła marzyć o etoli z lisa. Widzicie te niby-to-niewinne spojrzenie, jakim obdarza Nicka? Na jego miejscu zaczęłabym rozważać szybką ewakuację.
Chyba się okazało, że zainteresowanie lisim ogonem jest cechą dziedziczoną w rodzinie Judy. Miejmy nadzieję, że Nick posiada autorytet pośród króliczątek, bo inaczej może skończyć pod górą małych, słodkich stworzonek, pragnących pozbawić go dość istotnej części ciała.
Ok, wygląda na to, że udało się uciec zgrai młodocianych zajęczaków, a ich starsza siostra porzuciła swe krwiożercze plany. Nick co prawda zdążył się trochę spocić z nerwów, jednak chyba wszystko dobrze się skończy.
A co by było, gdyby role się odwróciły? Wygląda na to, że Judy nie ma tyle cierpliwości co jej partner. Może zobaczy swoje błędy i zrozumie, że przytulanie się do jego ogona jest dla lisa co najmniej niezręczne?

Plot twist: Nick poczuł nieodpartą chęć sprawdzenia, jak to właściwie jest z tym króliczym ogonkiem. Czy jest tak miły w dotyku jak runo owieczki?

Wydaje się, że mimo obiekcji Judy, lis nie podda się tak łatwo.

Prawie zapomniałam o dzisiejszym bonusie: Gnobk nadesłał Komentarz Tygodnia wraz z Komentarzem do Komentarza Tygodnia.

Cichy Brony zamienia się w Cichego... Zootopowca? Zootowca? Brobbita (bro(ther)(ra)bbit)? Broxa? Rathera? Foxera? Furry'ego?
Natomiast odpowiada mu administratorka Rarity oraz Mere, założyciel bloga o kucykach. ;)

Na dziś to koniec, z powodów braków kadrowych zapraszam ponownie jutro.

1 komentarz: