mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 18 lipca 2016

Usunięte sceny, lokacje i postaci z Zootopii

Przedstawiam kolejną garść informacji o tym, jak mogłaby wyglądać Zootopia w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Tym razem mamy do czynienia z filmikami (z angielskimi napisami), w których omówiono między innymi alternatywny początek filmu, spotkanie Nicka z rodziną Judy, dom klanu Hopps, historię spotkania się lisa z fenkiem czy marzenia ojca Nicka.


Jeśli chodzi o postacie, to zostały wspomniane Honey Badger (przyjaciółka Nicka), Gerbil Jerks (złośliwe myszoskoczki uprzykrzające życie lisowi), Morris (mały miś polarny, któremu po raz pierwszy nałożono obrożę), Wooly (baran w wilczej skórze), Razorbacks (dziki stanowiące oddział policji do zadań specjalnych), Mabel the Old Goat (koza zajmująca się parkometrami) oraz Mayor Swinton (świnia na pozycji burmistrza, pełniąca rolę czarnego charakteru).


Wydaje mi się, że wszyscy ci bohaterowie byli bardzo interesujący, choć zostali zastąpieni przez innych, równie ciekawych. Myślicie, że któraś z tych lokacji czy postaci szczególnie zasługiwała na pojawienie się w filmie, żałujecie, że czegoś nie zobaczyliśmy w finalnej wersji?

5 komentarzy:

 1. Najbardziej brakuje mi w filmie zabudowań w Bunyburrow i rodzinnego domu Judy - co o tym dokładnie mówią? Jest jakaś szansa, że to nie poleciało do kosza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dom rodziny Hopps został po prostu opisany, zwrócono uwagę na wielką liczbę rodzeństwa Judy i jak sobie z tym poradzono. Filmik jest zrobiony na podstawie The Art of Zootropolis i internetu, nie jest to oficjalny materiał Disneya, stąd o przyszłości nic w nim nie mówią. Skoro nie ogłoszono jeszcze sequela, to raczej trudno kogoś pytać, czy coś się w nim pojawi, czy też nie.

   Usuń
  2. sequel ogłoszą najwcześniej za powiedzmy, 4 lata. Moore musi odpocząć po Ralphie 2.

   Usuń
  3. Ralph 2 powstawał równolegle z "Zootopią", a Moore odłożył prace na półkę po dołączeniu do ekipy "Zootopii".

   Usuń
  4. Rarity - Wiem, zastanawiam się tylko, czy te projekty przetrwały, czy wylądowały w koszu? Szkoda, że nie zadano ego pytania twórcom, ograniczając się do dosyć banalnych kwestii ;)

   Usuń