mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 18 lipca 2016

Zwierzęcy Pulpit #6


Cześć!
Jestem Anirak i dzięki uprzejmości Rarity dołączyłam do redakcji. Od dziś chciałabym publikować posty z tapetami oraz pod nieobecność Merego zająć się fanartami na zmianę z Rarity. Tak więc zapraszam do dzisiejszej edycji Zwierzęcych Pulpitów!Ukochany, łagodny i słodki Finnick na tle sceny, o ile się nie mylę, z Rainforest District. Tylko co fenek może robić w takim miejscu? Nie lepiej mu w Sahara Square?

                       Link                          

Perełka. Nie dość, że została wykorzystana piękna scena, która chyba każdego widza chwyciła za serce, to jeszcze pięknie ją przerobiono i powstał obraz z górnej półki.


Judy i Nick znowu w akcji. Ciekawe co tym razem zlecił im Bogo. Czyżby poszukiwanie zaginionego pirata drogowego, Flasha?


Kolejna tapeta warta uwagi. Podobają mi się łagodne kolory i ciekawy sposób przedstawienia postaci. Czy tylko mi Nick i Judy przypominają postacie zrobione z kartonu?


Nie ma co, janjin 192 ma talent. Urzekły mnie zwłaszcza piękne oczy Judy i mina Nicka :)


Dla odmiany coś smutnego. Chyba na żadnym arcie nie widziałam Nicka tak zrozpaczonego. Jakieś pomysły, co tu się mogło stać i czemu nasi ulubieni bohaterowie stoją w deszczu?


Prosty motyw. W tej paczce to pierwsza tapeta, na której Nick dał spokój Judy i zostawił ją samą:) Minimalistyczna tapeta, ale jeżeli posiadacie dużo ikon na pulpicie, to ten obraz będzie jak ulał.


Dla fanów Nicka tapeta z lisem w roli głównej.


O ile się nie mylę, pod dwoma Zwierzęcymi Pulpitami padły prośby o tapety na telefon. Łapcie więc ten ładny obrazek z uroczą Judy i niebrzydko narysowanym Nickiem.

To by było tyle na dzisiaj, już niedługo kolejna paczka z tapetami.

5 komentarzy:

 1. Buuu na ostatnim obrazku nie jest to Nick. Jest tak samo ubrany, ma jedną brew uniesioną, chytry uśmieszek i występuje z królikiem (i jest lisem) ale to nie jest Nick. Ten osobnik ma za długi... pysk i inne rysy... twarzy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może ta króliczka to nie jest Judy, tylko obydwoje to cosplayerzy?

   Usuń
  2. Jednak ta króliczka bardziej przypomina Judy Hopps niż ten lis naszego Nicka...

   Usuń
 2. wiem co mogło się tam stać ( 4 od końca ) szare niebo i zielona równa ziemia w tle , brak drzew więc łąka pole. Więc jest możliwość że są poza miastem więc mogą być w domu judy a smutek może być wywołany śmiercią kogoś z rodziny.

  OdpowiedzUsuń