mnie nie widać! yay!

wtorek, 6 września 2016

Wyróżnieni twórcy: ten gość z Twittera, jakiś Byron


Nie znam gościa. Na Twitterze jest jako Byron Howard i tak też podpisuje się na swoich obrazkach (co za bufon - z drugiej strony chciałbym mieć życie tak piękne jak jego podpis).

Dlaczego Byrona H. to dość podejrzana postać? Zacznijmy od początku...

1. W opisie profilu ma:
Feature #Animation Film #Director at #Walt #Disney Animation Studios * Director of #Zootopia #Tangled #Rapunzel #Bolt #Zootropolis
I podobno mieszka w Los Angeles.
Podobno, bo spójrzcie na datę dołączenia do Twittera - czerwiec 2015. Akurat przed wyborami parlamentarnymi w Polsce. Przypadek?


2. Byron niszczy ludziom ajfony.
Szarpnąłeś się i wydałeś 10000000000000000000000000000000000000 złotych na nowego ajfona? Atakuje cię Byron i zostawia tam swój podpis i słodkiego Nicka. Co prawda wygląda to fantastycznie, ale komu to sprzedasz? Na Allegro nikt nie kupi, bo "czymś upaprany pewnie telefon należał do słodkiej 14-tki albo jakiegoś dresa i będzie ledwo chodził"

3. W wyobrażeniach Byrona Finnick to gość wyglądający, jak właściciel knajpy na Hawajach. Chyba nie muszę dodawać, jak mały fenek zareagowałby na taką "babską" koszulę.


 4. Choć Byron stara się jak może, by zaimponować fanom, często zdarza mu się przesadzić. Jego crossovery są tak niewiarygodne, że ciężko podziwiać je bez zgrzytania zębami. Teoretycznie broni się tym, że pracował przy wszystkich trzech produkcjach, z których pochodzą powyższe postaci. Ale na internecie można napisać wszystko!

5. Wykorzystuje Azjatów - wychowani w szacunku do ludzi na wyższych stanowiskach, wykonują każdą robotę bez zająknięcia. Prawdopodobnie nawet nie płaci za nadgodziny, bo... to nawet nie jego firma jest!


6. Próbuje się przypodobać tym wyżej postawionym Azjatom tworząc nietuzinkowe Zoosony! Ale już na bloga do recenzji tych OCków nie wysłał!

7. By zwiększyć zasięg swoich rysunków, wrzuca do nich dziwne elementy, które akurat są na topie. Jak ktoś wyszukiwał "Świat Jurajski", to znalazł między innymi ten rysunek. Jak ktoś wyszukiwał "Zootopia", to wyświetlało się zdjęcie Byrona!

8. Posługuje się ironią i sarkazmem, by zniszczyć marzenia dzieciaków. Patrzcie, koala mówi, że może być kimkolwiek chce! Ale nadal pozostaje... koalą. Potworne!

 Patrz - punkt szósty.

 9. Po prostu nie wyszedł mu ten rysunek. Judy ma wodogłowie. Ale Byron wykorzystując swoje sztuczki socjotechniczne i tak dostaje miliony lajków!

 10. Ta mi się nawet podoba, ale... widziałem lepsze!

 11. Tego Nicka aż żal komentować. Może to kwestia aparatu, a może dobranej barwy, ale kolor jest ewidentnie zły. Faktu nie poprawia, że zapomniał pokolorować mu brody na jakiś żółtawy odcień!


12. To nie ma nic wspólnego z Zootopią, ale napisał, że ma!
Aha, ona powiedziała TAK!

13. Jak na dorosłego faceta rysuje wyjątkowo seksowne samce lisów. A mówię to jako dorosły facet, który nie był nigdy zaintere...

*odgłos drukarki*
Nieważne!

14. Rysunków na oryginalnej taśmie filmowej Zootopii (no dobrze, oryginalnej kopii tejże) nawet nie próbujcie bronić!

15. Byron składa życzenia urodzinowe w postaci laurki. Podejrzane, biorąc pod uwagę, że mógł napisać tradycyjne "Najlepszego!"

16. Nie wiadomo też, czy legalnie wykorzystuje wizerunki disnejowskich postaci. Ktoś powiedziałby, że przecież może, bo... może. Ale ja mam wciąż wątpliwości.

17. Potrafi rysować króliki na wiele różnych sposobów. Wszystkie złe! W czym problem? Stereotypowe duże uszy i zęby! Nie można naśmiewać się ze stereotypów lukrowanych!


18. Co prawda fanfik "Judy is a lantern" jego autorstwa jeszcze się nie ukazał, ale już po okładce widać, że chociaż będzie oryginalnie, to niestety fabuła bez sensu.

19. Szast-prast i już naszkicowane! Rysunki Byrona powstają w mgnieniu oka. Tajemnicą poliszynela jest to, że korzysta z szatańskich mocy starego Davy... Walta Disneya Jonesa, by rysować szybko i dobrze.

Bonus - jak Google zrobiło pułapkę na nie-shipperów

Tak, wiem, że to tylko obrazek z filmu na YouTubie. Mimo to kliknąłem Pokaż obraz.
I wyświetliło się to:

I jak tu wierzyć Googlowi?

18 komentarzy:

 1. Szanuję te opinie, czy coś.
  Tylko niech mi odda umiejętność takiego podpisywania się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście Byron Howard to bardzo podejrzana osoba. Może pracuje dla jakiegoś tajnego stowarzyszenia? Jego plan polega na zwerbowaniu fanów Zootopii poprzez twierdzenie, że jest twórcą filmu. Na razie jest niby niewinnie, ale z czasem będzie przemycał ukryte treści w swoich rysunkach, co oczywiście wpłynie na umysły tych, którzy będą je oglądać. Za jakiś czas wszyscy dołączymy do tego stowarzyszenie i przejmiemy władzę nad światem. TO JEST SPISEK!!!

  PS.Odnośnie ostatniego obrazka:
  "You're here there's nothing I fear
  And I know that my heart will go on
  We'll stay forever this way
  You are safe in my heart and
  My heart will go on and on"

  OdpowiedzUsuń
 3. @Aestie Sparkle
  Ja też jej potrzebuję :D

  @Darth Virax
  Jestem ciekaw tych ukrytych treści. Masz jakieś pomysły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko stwierdzić. Trzeba poczekać, aż się nieco bardziej odkryje z tym. Ale może chodzić właściwie o wszystko: kosmici chcą przejąć władzę nad ziemią, więc w jego rysunkach będą treści podprogowe, które zmuszą nas do myślenia o nich jak o naszych bogach/mentorach/wstaw-tu-cokolwiek; ogłupiające treści, które sprawią, że państwu, które to zapoczątkowało, będzie łatwiej nas podbić. Może mają one sprawić, że uwierzymy w istnienie Albanii (http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Albania)? A może kryje się w nich prawda o prawdziwej przyczynie śmierci Hanki Mostowiak? Albo kryje się w nich mapa prowadząca do Greferbergerstanu, którą mogą odczytać tylko wtajemniczeni? Możliwości są nieskończone. Trzeba poczekać na dalsze ruchy tego "Byrona Howarda".

   Usuń
  2. Słyszałem o królu Albanii, więc jestem pewien, że istnieje... chyba.
   Hanka mogła w ogóle nie umrzeć, wydaje mi się, że o bogach i mentorach myślę od dawna, a Greferber... nie, to wykracza poza moje rozumowanie. Czy to oznacza, że Byron już na mnie działa?

   Usuń
  3. +5 punktów dla Viraxa za przypomnienie mi Greferbergerstanie :D

   Usuń
  4. @MereJump
   Król Albanii jest częścią spisku, który ma sprawić, żebyśmy uwierzyli w istnienie tego "państwa". A twoja reakcja sugeruje, że pan Byron ma na celu więcej niż jedną rzecz. Może pracuje dla kilku potężnych sił naraz? Trzeba wybadać, co jeszcze planuje. Ponoć ukrywa się teraz w Nowym Garafrygiburgu.

   Usuń
  5. +10 dla Viraxa za Nowy Garafrygiburg
   To już 15
   Jesteś blisko komentarza tygodnia, kolego

   Usuń
  6. Może w rysunkach Pana B(yrona) będzie zakodowane prawdziwe imię oficera/rybaka/sklepikarza/deratyzatora X, które, według jego matki, jest ściśle tajne? A może to wszystko jest spiskiem kosmicznych kałamarnic z Marsa?

   Usuń
  7. @Darth Virax
   Ale pamiętaj, by nie przesadzić, bo ci w końcu Gnobk nie da tego KT. :D

   Usuń
  8. Dobra, dobra, już zostawię rozwiązywanie teorii spiskowych Archimuw X.

   Usuń
  9. Księżycowy Kot obejmuje Cię patronatem, Darth Viraxie.

   Usuń
  10. Ach, Greferbergerstan... pamiętam, jak byłam jeszcze młoda i wraz z kumplami postanowiliśmy go odnaleźć. Na próżno...
   Viraxie, przypomniałeś mi mą młodość.
   A co do tematu:
   Może ten cały Byron to poszukiwacz Zaginionego Skarbu Złotego Wiewióra?

   Usuń
  11. A może Byron to Czerwony Wiewiór?!?!

   Usuń
  12. Nie, chyba nie... ale może...
   Ej Viraxie,chyba masz rację!

   Usuń
  13. Ja zawsze mam chyba rację!

   Usuń