mnie nie widać! yay!

czwartek, 6 października 2016

Fanfic: Opowiadania Brinda

Dziś dalsza część publikacji opowiadań naszych drogich czytelników. Tym razem macie szansę przeczytać twórczość Brinda. Jak zawsze zachęcam do komentowania.

Prolog Pościg
Rozdział 1. Szef, kawa i poszlaka
Rozdział 2. Golden Tower
Rozdział 3. Willa

9 komentarzy:

 1. Znowu nikt nic nie pisze? A więc...
  Ten fanfik też warto przeczytać. Jest całkiem niezły, dobrze się go czyta. Nie jest też za długi, na co kilka osób narzekało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też uważam że jest dobry.

  A tak z innej. Trochę tego nie rozumiem. Było marudzenie że fików nie ma nie ma nic o czytania, a jak się pojawia to ma się wrażenie że tego nie czytają.
  Teraz możecie na mnie najeżdżać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko fajnie i wg... korekta coś się nie postarała :p Przy moim pierwszym fanficu za błędy znajdujące się tutaj dostałam nawet linka do strony tłumaczącej akapity i te specjalne myślniki... Nie pamiętam jak to się mówi :p Tak czy siak, autorze zastąpię w tym momencie redakcję i powiem ci, że akapit powinien być przed każdą wypowiedzią, a sam "myślnik" możesz sobie skopiować ( — ) i wklejać go w razie napisania wypowiedzi :) Ta... Rozpisałam się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wyjaśniam. Otóż, redakcja uznała, że korekta zajmuje zbyt wiele czasu i teraz fanfiki ukazują się w niezmienionej formie. Było to chyba wspomniane w półrocznicowym poście.

   Usuń