mnie nie widać! yay!

piątek, 7 października 2016

Podsumowanie ankiety dotyczącej wieku czytelników


Zacząć post fajnym crossoverem? Bezcenne! Co prawda Judy i Mabel pasują do siebie jak masło do Nutelli... ale z pewnością obie je cechuje pozytywne nastawienie do świata... mam na myśli bohaterki, nie mało i Nutellę. Dziś mi się nie układa gadka...
W każdym razie, zapraszam do podsumowania bieżącej ankiety!Jak zapewne pamiętacie, zapytaliśmy się Was o wiek. A oto wyniki:


Zdecydowana większość z Was jest uczniami gimnazjów lub liceów. Ludzie z przedziału 12-18 stanowią niemal 2/3 wszystkich czytelników. Delikatną przewagę mają osoby w wieku 15-18, a zatem końcówka gimnazjum, liceum.

Bardzo dużo czytelników kończy właśnie liceum albo już studiuje - ludzie z przedziału wiekowego 18 -22 stanowią 24% całości, czyli jest to niemal 1/4 wszystkich. Sporo.

Mamy też 6 czytelników młodszych niż 12 lat. Pozdrawiam!
Oraz aż 16 (w tym mnie, bo ja też czytam!) powyżej 22 lat. Strzałeczka!


Co to dla nas oznacza?
Przede wszystkim, że jesteście bardzo zróżnicowaną grupą i mogą do was trafiać zupełnie inne rzeczy. Żarty, które śmieszą 12-latków mogą żenować tych starszych. Z kolei tematy, o których można dyskutować w gronie dorosłych, nie są odpowiednie dla młodszych.

Cieszę się więc, że utrzymywaliśmy do tej bloga w taki sposób, by unikać bardzo kontrowersyjnych tematów. Piszemy krótkie, śmieszne posty, ale też bardziej rozbudowane i ambitne (tutaj ukłony zwłaszcza w stronę Rarity i Cichego).

Potrzebowaliśmy jednak dowiedzieć się, kim naprawdę jesteście. Myślę, że przydało się to też wam, bo możecie mniej więcej założyć, kogo spotkacie w komentarzach albo na forum.

Nie spodziewajcie się zatem drastycznych zmian, skoro ankieta wypadła tak a nie inaczej, ale możecie jak zwykle zgłosić zapotrzebowanie na jakiś typ postów. Może komuś z nas lub nowej osobie uda się je zrealizować.

Następna ankieta już niedługo. Miałem ogłosić ją w tym poście, ale... nie mam kompletnie na nią pomysłu! Może wy coś wymyślicie? Bardzo proszę o propozycje!

13 komentarzy:

 1. To ja powtórzę pomysł na ankietę sprzed paru miesięcy:
  Kto jest według ciebie najlepszą partnerką życiową dla Merego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty o ile nie dopadły cię shipy ;)

   Usuń
  2. Jakoś żadna nie chce się opowiedzieć.
   Pewnie myślą sobie teraz, że to ja nie chcę się opowiedzieć...
   Zaraz, czy chociaż jedna pomyślała?
   Czy chociaż jedna... istnieje?

   Usuń
  3. A czemu by nie? Może imperator ma branie, a nawet o tym nie wie?

   Usuń
 2. NP taka ankieta dotycząca ulubionego rodzaju notek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy uważasz, że ten blog nie jest zły?
  A: Tak, uważam, że nie jest zły
  B: Nie, uważam, że nie jest zły

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy jest dobra bajka, wiek nie ma znaczenia~
  W sumie, to niewiele mi brakuje do załapania się do najstarszej grupy, ale... ale póki co mieszczę się jeszcze w poprzedniej, ha! Młodość. Czy coś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłaś w Trójmieście krótko przede mną, jak wnioskuję studiujesz w Krakowie i jesteś w moim bądź prawię w moim wieku. Zaczynam odczuwać z Tobą głęboką emocjonalną więź. Ewentualnie nabierać podejrzeń.

   Usuń
  2. Ach te przypadki~!
   Tak, studiuję w Krk (takie mało przyszłościowe coś jak historia). I jestem z rocznika '94. c:

   Usuń