mnie nie widać! yay!

niedziela, 13 sierpnia 2017

Sekrety realizmu w Zootopii

Moi ochroniarze mają styl
Tworząc Zwierzogród producenci chcieli by świat antropomorficznych zwierząt był jak najbardziej wiarygodny i prawdziwy. Jednym z dużych wyzwań było stworzenie realistycznych ubrań. W końcu materiał inaczej leży na różnych gatunkach. Teraz macie szansę dowiedzieć się jak to zrobiono. Zapraszam!

W czwartek na oficjalnej stronie facebookowej pojawił się krótki filmik zdradzający w jaki sposób animatorzy poradzili sobie z wyzwaniami związanymi z ubiorem ssaków. Przecież na ekranach możemy zobaczyć ponad 60 różnych gatunków, a każdy z nich potrzebował własnego stylu i specjalnych animacji. Zaprojektowanie materiałów dopasowanych do futra, odpowiedniej kolorystyki i kroju wymagało wielu godzin pracy. Nigdy wcześniej żaden film, nie potrzebował aż takiej różnorodności w kwestii ubrań. Trzeba przyznać, że to wszystko było warte zachodu i ten wielokrotnie chwalony realizm animacji objawia się również na polu mody.

Bez zbędnego spoilerowania zachęcam do obejrzenia. KLIK
Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Film on!



6 komentarzy:

 1. Jak to swego czasu powiedział Yax: "Futro na futro, to dopiero żenada".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to nie było tak "(...)a wiecie co dla mnie jest żenujące? Futro na futrze! No nie jest tak? No nie jest?"

   Usuń
  2. Yax: "Zawsze znajdą się zwierzaki, co powiedzą, że nuddyzm to żena, ale wiecie co dla mnie jest naprawdę słabe - futro na futro, no nie jest tak ?"

   Dokładnie tak powiedział. Ale dobrą masz pamięć do cytatów.

   Usuń
  3. Ostatni raz Zootopię oglądałem gdzieś w kwietniu i zasnąłem w połowie. Dziwne że jeszcze tyle cytatów pamiętam z filmu :D

   Usuń
  4. Ja po tych wszystkich fanartach, opowiadaniach, grze i komiksach już czasami nie odróżniam co było w filmie a co fani napisali.

   Ale to nawet lepiej ze taki fandom rozbudowany, nie nudzi się.

   Usuń
  5. Muszę sobie znowu obejrzeć Zootopię...

   Usuń