mnie nie widać! yay!

wtorek, 8 sierpnia 2017

Zootopia Stands w Cywilizacji V


Czy lubicie gry strategiczne? Cierpicie na syndrom "jeszcze jednej tury"? Czas wolny poświęcacie na obmyślanie najlepszej taktyki? Jeśli tak mam dla was jedyną, niepowtarzalną okazję by stanąć na czele wszechpotężnego miasta Zwierzogród! Zainteresowani? Zapraszam!
Mowa oczywiście o modyfikacji do niezwykle popularnej strategii turowej Cywilizacji 5, która dodaje do gry nową nację - Zootopię. Wprowadza ona burmistrza Grzywalskiego jako lidera oraz specjalne budynki takie jakie np. komisariat ZPD znany z filmu. Dobre bonusy i specjalne umiejętności gwarantują równe szanse w starciu z innymi państwami. Wielka szkoda, że jednostki nie dostały zwierzęcego wyglądu, ale nie można mieć przecież wszystkiego. Na pocieszenie dostajemy dwa utwory, które będą nam towarzyszyć w podboju świata. W czasie pokoju - klasyczne"Try Everything" (YEY!), a w czasie wojny - ten oto remix.

W tak udoskonaloną Civkę zagramy zarówno po koreańsku jak i po angielsku (mówię to jakbym spodziewał się, że ktoś będzie znał ten pierwszy język xD). Autorem moda jest WG완비탄, jakkolwiek by się tego nie czytało. Btw. modyfikacja wymaga obu dodatków (chociaż nie wyobrażam sobie żeby ktoś grał bez nich).

Poniżej prezentuję kilka screenów, pochodzących z Warsztatu Steam:To by było na tyle. Nie wiem jak wy, ale ja lecę odpalać kompa i pobierać to rozszerzenie. Widzimy się kiedy każde państwo na mapie pozna potęgę Zwierzogrodu :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Game on!
(kradzione od Kideła, który ukradł od Quaza)

4 komentarze:

  1. Słyszałem o tym modzie już w październiku. Szkoda, że wymaga dodatków.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie mam nawet Cywilizacji V, a teraz to już nie ma czasu żeby pograć.

    OdpowiedzUsuń