mnie nie widać! yay!

sobota, 21 maja 2016

Fanarty, fanarty, fanarty #18

Dzisiejszym tematem przewodnim będzie praca w policji i tym razem nie mam na myśli tylko jedzenia pączków. Zaczynamy więc od zdjęcia upamiętniającego pierwszy dzień Nicka w nowej roli. Oczywiście nie mogło zabraknąć długopisu - marchewki, który scementował związek głównych bohaterów.

Alternatywne zakończenie filmu: Bogo wcale nie żartował z tymi parkometrami.

Jeśli chodzi o fascynujące zajęcia, jest też malowanie pisanek i spotkania z przedszkolakami.

Ok, wypisywanie mandatów nie jest pewnie ich marzeniem, ale przynajmniej mogą się przejechać wozem widocznym w tle. Może chociaż jakiś pościg się trafi?

Tia, chyba nie całkiem o to chodziło. Dobrze, że przynajmniej Judy nie straciła poczucia misji.

To już mi się bardziej podoba! Tylko zimnokrwisty wierzchowiec jako rumak pościgowy? Chyba kogoś zbytnio poniosła fantazja. Szczególnie, że łeb ma ustawiony, jakby jechał czworobok na konkursie ujeżdżeniowym, za to tułów i nogi to raczej wyciągnięty galop - no cóż, nie kupuję tego.


A tak wyglądają wyścigi na koniach zimnokrwistych (01:15) - jakoś mnie nie przekonują. Ale za to do pilnowania porządku w czasie protestów byłyby niezłe, zdecydowanie mogą onieśmielać.


[Źródło]
No dobrze, wygląda na to, że Nick i Judy w końcu zapracowali na zaufanie komendanta. Działanie w wyspecjalizowanej jednostce to pewnie to, co bardziej im się podoba. Tylko czy odpowiada to wszystkim mieszkańcom Zwierzogrodu?

Połączenie tej uroczej czapeczki* ze strzelaniną jest super. Tylko czy króliczka nadaje się do tej pracy, jeśli przewraca ją odrzut broni tak małego kalibru?
*czapeczka jest wzorowana na elemencie umundurowania policjantek w Wielkiej Brytanii. Kolejny smaczek, którzy twórcy umieścili w filmie.

Na szczęście po ciężkim dniu można wejść na Snoutbooka i zobaczyć takie zdjęcie. Dobrze, że przynajmniej Clawhauser dobrze się bawi w czasie pracy.

2 komentarze:

  1. Jeśli można, to poprosiłbym aby w następnych fanartach tematycznych (nie crossovery) pojawił się dzień z życia Flasha.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wybacz, ale Flash jest brzydki, a sumienie nie pozwala mi wstawiać brzydkich obrazków. Za to można zrobić edycję bez Nicka i Judy, też będzie jakaś odmiana.

      Usuń