mnie nie widać! yay!

środa, 18 maja 2016

Znacie to uczucie? Zootopia na 5 miejscu najlepiej zarabiających filmów animowanych!


Mógłbym do znudzenia robić te posty, ale wiem, że byście tego nie znieśli. Na szczęście niedługo skończą się wasze cierpienia, bo Zootopia powoli kończy swój bieg na szczyt.
Ale póki co: yay 5 miejsce!

Zapraszam do głębszych analiz wewnątrz posta. :)Miejsce 4 jest do osiągnięcia, a miliard? Tak blisko a tak daleko! Ale może się udać! Marne 30 milionów.
Spójrzmy na wyniki Zootopii z zeszłego weekendu...


W samych Stanach Zjednoczonych Zootopia wciąż potrafi nieźle zarobić. Powyżej zarobki od piątku 13 maja do poniedziałku 16. Przy takich wynikach obecne 8 miejsce w amerykańskim Box Office nie dziwi :) W sobotę było to nawet miejsce szóste!

Co ciekawe Zootopia jest póki co najbardziej kasowym filmem w USA w obecnym Box Office. Niedługo to się zmieni na rzecz Kapitana Ameryki, który z dniem wczorajszym zarobił już ponad 300 milionów.

A jak tam Japonia?


Wyśmienicie! Nie tylko obroniła tytuł lidera i była najchętniej oglądanym przez Japończyków filmem zeszłego weekendu, ale zarobiła więcej niż w poprzedni weekend, bo ponad 4 miliony dolarów.

Zootopia może nie ma efektu "Frozen", ale ciągłe wzrosty w Japonii, pozwalają sądzić, że jeszcze kilkanaście milionów baksów z tego kraju wpadnie do puli.

A przypomnę, że 10 czerwca Zootopia ma zawitać jeszcze do Turcji. Co prawda Turcy nie wydają mi się fanami antropomorficznych zwierzaków :v ale te 75 milionów ludności powinno jakąś niezerową sumę wygenerować.


6 komentarzy:

 1. Popełniłeś drobny błąd, Mere.
  Napisałeś, że "Zootopia może ma efektu Frozen" a powinno być "Zootopia może nie ma efektu Frozen" :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprawione, dzięki za czujność ;)

   Usuń
  2. Ups, nie taki drobny błąd. Dobrze, że Rarity czuwa. :)

   Usuń
 2. Kurde, jeśli Zootopia pobije Króla Lwa, to będzie to mimo wszystko smutne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Minionki pobiły Króla Lwa. TO jest smutne :I

   Usuń
  2. Cokolwiek pobiło Króla Lwa.
   TO jest najbardziej smutne.

   Usuń