mnie nie widać! yay!

sobota, 28 maja 2016

Melodie Gazeli #3

Udało mi się znaleźć kolejne cztery utwory, które moim zdaniem zasługują na wzmiankę na blogu. Jest wśród nich ponownie piosenka napisana z punktu widzenia Nicka, jeden cover Try Everything i dwa utwory instrumentalne, luźno inspirowane soundtrackiem z filmu.


ChickenSteve - Hopefully
We'll take the world on
Who says it won't be fun
Though others strike us down
We won't let them see us frown.
Przesłanie utworu jest podobne do hitu z filmu, jednak melodia jest inna, mamy gitarę i przyjemny męski wokal. Naprawdę warto posłuchać.


ThePandaTooth - Disney's Zootopia Piano Medley
W tej edycji też mamy utwór wykonywany na pianinie, wzorowany tym razem nie na utworze Gazeli, lecz na innej kompozycji ze ścieżki dźwiękowej - Suite from Zootopia.

Home Free - Try Everything
Czym byłby post muzyczny bez covera Try Everything? Tym razem za odtworzenie utworu zabrała się piątka facetów, co ciekawsze, zrobili to bez użycia instrumentów. Efekt ich pracy bardzo mi się podoba, chyba zaraz przesłucham pozostałe utwory tego zespołu.
 
DrDissonance1 - Fallout Zootopia Theme
Ostatni utwór to znów instrumental, tym razem inspirowany nie tylko przez Zootopię, ale i Fallout 4. Jak wyszło? Nieźle, podobają mi się te klimaty. Czyżbym powinna zapoznać się z soundtrackiem z gry?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz