mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 2 maja 2016

Zootopia praktycznie na szóstym miejscu najlepiej zarabiających filmów animowanych


Zgodnie z obietnicą, miałem się odezwać, gdy Zootopia wejdzie na miejsce siódme. Patrząc jednak na ranking jest to praktycznie miejsce szóste, bo do "Gdzie jest Nemo" pozostało około 5 milionów dolarów, z czym Zootopia powinna poradzić sobie w tym tygodniu.Dodatkowo szacuje się, że Japonii w ubiegły weekend Zootopia poradziła sobie nawet lepiej od Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów. i przegrywa jedynie z kolejną odsłoną Detektywa Conana. Dla niewtajemniczonych - to już niemal tradycja, że co roku wychodzi nowy Conan i Japończycy oglądają głównie jego. Zwłaszcza dlatego drugie miejsce Zootopii cieszy. Pamiętajcie, że Japonia jest w trakcie Złotego Weekendu, kiedy to mają wolne (wiem, szok, Japończycy i wolne).Obiektywnie patrząc, czwarte miejsce jest do osiągnięcia, z rozpędu być może przekroczony zostanie magiczny próg miliarda dolarów, ale z Top 3 będzie ciężko.

7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Nie zgadzam się, ale statystyki nie stoją po mojej stronie. :P

   Usuń
 2. Jeśli Zootopia zdobędzie 4 miejsce, będę jednocześnie wesoły i smutny. Wesoły, bo wysokie miejsce Zwierzogrodu, smutny, bo Król Lew spadnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale że Minionki wyprzedziły "Króla Lwa"? :(

   Usuń
  2. Mere, ja też się dziwię, że takie świństwo jak Minionki wyprzedziło "Króla Lwa". Toy Story 3 i Frozen zresztą też nie zasługują na swoje miejsca .

   Usuń
  3. Lodowy Pingwinie, takie życie.
   Pomyśleć, że jak będziemy starzy, a pewnie i wcześniej, nie będzie żadnego z tych filmów w TOP 10, a pewnie zastąpią je dla nas krzykliwe i "dawniej było lepiej" blockbustery.

   Usuń
  4. Za 50 lat:
   Gnobk: Pamiętacie jak Frozen było na 1 miejscu i miało tę moc?
   Kirania: Albo jak Ice Age 6: Time Travel podbijało listy przebojów filmowych?
   Janet J.: Lub kiedy ship Nicka i Judy nie był kanonem?
   Mere: To nic. Pamiętam czasy, kiedy Pinkie Pie nie była alicornem.

   Usuń