mnie nie widać! yay!

wtorek, 24 maja 2016

Zwierzęcy Pulpit #2

Przypomniało mi się, że kiedyś Mere zaczął serię z tapetami, która nie doczekała się kontynuacji. Myślę, że warto dodać jeszcze parę obrazków, które mogą przyozdobić nasze pulpity. Większość z nich to sceny z filmu bądź materiały promocyjne, ale mamy też coś ciekawszego.


Druga tapeta z króliczką, tym razem w wersji Judy - mała służbistka. No i co poradzić, kiedy nawet Nick wzrusza ramionami.

Tu dla odmiany Nick prezentuje swój zwykły cwany uśmieszek. Jak widać Judy ma skuteczny środek na nadmiar chytrości - odznaka policyjna zwykle radzi sobie z nadmiernie pewnymi siebie osobnikami.

Albo i nie... Jak widać, miłość własna Nicka nijak nie ucierpiała.

Gazela też lubi pozować do zdjęć, najchętniej z obsypanymi brokatem tygrysami. Chciałabym wiedzieć, ile ona im właściwie płaci. Jedne z największych drapieżników, pełne majestatu zwierzęta, wywijające półnagie na parkiecie w rytm piosenki ich potencjalnej ofiary. No cóż, biorąc pod uwagę frekwencję fanek na koncertach, efekt jest tego wart:


Jeśli już jesteśmy przy fanach - podobno jest tu jakiś miłośnik Finnicka?

Przez tę tapetę zaczęłam się zastanawiać, jak to jest ze wzrokiem zwierząt w Zootopii? Czy wszystkie odróżniają zielony od czerwonego? Czy sygnalizacja świetlna działa w ten sam sposób?

Kolejny widok na miasto, tym razem jest to wersja Tundratown z concept artów. Wprawdzie obrazek należy sobie przyciąć do odpowiednich wymiarów, ale zdecydowanie nadaje się na tapetę. Jest to moja ulubiona pozycja w tym zestawieniu.

Ostatnia propozycja to dzieło fana, niestety stworzył on tylko jedną tapetę. Szkoda, bardzo podoba mi się jej kolorystyka i układ.

Jeśli macie jakieś swoje znaleziska, możecie je przesłać na blogowego maila, warto podzielić się nimi z innymi fanami Zwierzogrodu.

4 komentarze:

 1. Prosiłem pod poprzednimi tapetami, poproszę i pod tymi: Można wstawiać tapety telefoniczne?
  A co do świateł, to wydaje mi się, że powinno być kilka kolorystycznych i kilka dźwiękowych, na różnyc wysokościach, tak, aby każdy gatunek był zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam Twoją poprzednią prośbę, jednak jest problem: jakich konkretnie proporcji potrzebujesz? Mój telefon przyjmie wszystko, więc nie wiem, czego szukasz. Dodatkowo mało jest tapet z Zootopii, telefonicznych pewnie w ogóle nie ma, raczej trzeba dostosować do swojego ekranu jakieś ładne obrazki. Ale nawet jeśli coś fajnego znajdę, to nie mogę po przystosowaniu wymiarów wrzucić na bloga, bo złamałabym prawa autorskie. Polecam po prostu wybierać coś z postów z fanartami, na pewno część się nada.

   Usuń