mnie nie widać! yay!

wtorek, 20 grudnia 2016

Maskotka bloga


Proszę, nie zjedzcie mnie za spóźnienie :P


No dobrze. W tamtym tygodniu najwięcej głosów uzyskała propozycja królisek18:

Ma lotny umysł- wspaniała pamięć, dzięki której zapamiętuje szybko nowe rodzaje kwiatków i umie zrobić z pamięci szczegółowy szkic danego kwiatka, widząc go tylko przez pięć sekund, a przy okazji bardzo dobrze umie kojarzyć fakty i jest dobra w znajdowaniu różnych rzeczy, dzięki czemu z łatwością rozwiązuje różne zagadki i nic się przed nią nie ukryje.Dzięki temu ma dobre oceny w szkole, poza... wf-em, ponieważ posiada słabą kondycję fizyczną i przy okazji nie ogarnia języków obcych (o ile są jakieś języki obce, w każdym razie lingwistyka nie jest jej mocną stroną). No i z wszelkich przedmiotów językowych ma takie średnie oceny, bo nadrabia swoimi zdolnościami pamięciowymi i sprytem, ale nie ma jakiejś specjalnej smykałki - beznadziejnie gada.
Dziękuję za obszerny komentarz :)

A, i jeszcze jedno: dostałam już rysunki fenki, ale jeszcze Wam go nie pokażę, to niespodzianka :)

Ok, to teraz następna rzecz, którą będziemy ustalać wspólnie: lęki/ lęk maskotki. Każdy z nas ma coś, czego się boi; czy to wysokość, czy tam pająki. Czemu więc takich lęków nie miałyby mieć zwierzęta? Napiszcie o jednej, dwóch lub maksymalnie trzech rzeczach, których fenka się boi.  No i oczywiście głosujcie.

32 komentarze:

 1. Ej, jeszcze można wysyłać projekty Maskotki?
  Bo zamierzam wysłać w łikend.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można, tylko czemu nie przysłałyście zgłoszeń na adres bloga, tak jak prosiłam? :)

   Usuń
  2. Chyba jakoś to do mnie nie dotarło, wybacz :) Mam jeszcze wysłać czy mogę już obrazek jak zrobię?

   Usuń
  3. Nie ma sprawy, możesz wysłać od rysunek od razu jak zrobisz.

   Usuń
  4. Szefie, ale referencje do wyglądu można było podrzucić gdzieś, żeby było chociaż na czym się bazować. Mam na myśli kolor futra :P

   Usuń
  5. Bazuj na Finnicku, może się uda :P

   Usuń
  6. Oj tam, oj tam. Szef je niedługo podrzuci ;P

   Usuń
  7. Jeśli chcesz, to możesz podać link tutaj i referencje też. Kto będzie chciał, to już zobaczy OC, a kto nie, to poczeka do samego końca ;)

   Usuń
  8. Dostałam ;)

   Usuń
 2. Ironicznie
  Niech boi się owadów :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam natomiast dwie propozycje:

  Fenka może mieć fobię przed... Trującymi roślinami, takimi jak np. Skowyjce. Może mimo miłości do roślin, bać się tych których opary/dotyk/spożycie mogą grozić niezbyt przyjemnymi skutkami. Tak jak niektórzy lubią je hodować, tak fenka się ich boi i jeśli zobaczy jakiś z nich na łące lub w ogrodzie (bo przecież potrafi je rozpoznać) to wpada w panikę i cofa się z danego obszaru w obawie o nieumyślne dotknięcie takiej rośliny. Może też bać się ciemności - przecież maskotka jest dzieckiem, więc to nie byłoby nic dziwnego. Np. boi się chodzić na spacery wieczorami i spać przy zgaszonym świetle. Mam iść spać? W takim razie obowiązkowo lampka nocna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech boi się dnia, w którym Cichy stanie się Głośny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech boi się pieluch :P Znowu szalej

  OdpowiedzUsuń
 6. Niech boi się publicznych występów skoro języki i przemowy to jej słaba strona. I niech boi się ciemności to dobry pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 7. A mi się nie chce nic wymyślać XD

  OdpowiedzUsuń
 8. Boi się wystąpień publicznych, bo zawsze coś przekręca,wszelkich chorób i epidemii oraz trujących roślin.

  OdpowiedzUsuń