mnie nie widać! yay!

wtorek, 6 grudnia 2016

Maskotka bloga


Święta coraz bliżej! Yeyyyy...
Witam Was ponownie. Dużo już ustaliliśmy na temat OC-ka, ale wciąż jeszcze wiele przed nami.A co uzgadniamy dzisiaj? *Nerwowo zagląda do listy tematów* Zaraz się dowiecie.


No więc... dzisiaj zagłosujecie na to jakie pasje będzie miała nasza maskotka. System głosowania jest taki sam, jak przy tworzeniu wyglądu - piszecie komentarz z propozycjami pasji i zainteresowań fenki, a reszta czytelników oddaje na niego głos. Hobby maskotki mogą być takie, jakie chcecie - ekscentryczne, dziwne, mądre, szlachetne. Pamiętajcie jednak, by nie przesadzić - człowiek (zwierzę?) z trzydziestoma pasjami to raczej ktoś dziwny. Pięć-sześć zainteresowań maskotki w zupełności wystarczą.

To chyba tyle ode mnie. Miłego wymyślania! 

34 komentarze:

 1. A jaka propozycja wygrała poprzednie głosowanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sangwinik z odrobiną cech melancholika :)

   Usuń
 2. Role-playing games!
  Bo właściwie czemu by nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I... i może niech się interesuje rzeźbiarstwem, science-fiction i... gotowaniem. Może też mieć... talent pisarski i zdolności łucznicze! O, tak, to ma tyle sensu!

   Usuń
  2. +1
   Najbardziej popieram to science-fiction i łucznictwo, i sądzę że to naprawdę ma sens :)

   Usuń
 3. eee... niech interesuje się... architekturą! I może jeszcze jakieś coś... zdjęcia! I lubi się odprężać partyjką tenisa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może być o ironio koszykarką. Albo siatkarką. Wybór pozostawiam wam.
  Nie no a tak na serio biorąc pod uwagę, że to dziecko, to może lubić oglądać kreskówki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Interesuje się malarstwem, chciałaby być astronautą i intersuje sie grami Video.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podróżuje w czasie i przestrzeni!
  Wie o ludziach. Potrafi nam opowiedzieć o wydarzeniach historycznych na blogu jak i w Zwierzogrodzie. I lubi oglądać kreskówki, w końcu to dziecko. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozbija czwartą ścianę i kumpluje się z Pinkie Pie.
  A z zainteresowań: Podróże (w końcu przechodzi między blogami ;)), fotografia i coś na deser... Zbiera wycinki prasowe o Judy i Nick'u (Fanostwo czy Stalkeryzm?)

  OdpowiedzUsuń
 8. Niech się pasjonuje kwiatami: ma mieć bransoletkę z kwiatów oraz wianek z nich na głowie i być puchata. Niech lata wszędzie z książką florystyczną.

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubi rysować, potrafi zrobić szczegółowy szkic danej osoby w minutę, interesuję się policją, bo sama chciałaby zostać w przyszłości policjantką, zwłaszcza inspirują ją Nick i Judy, a dodatkowo podobają jej się kwiatki i lubi kreskówki. Czyli tak trochę wymieszałam różnych propozycji.

  OdpowiedzUsuń