mnie nie widać! yay!

sobota, 24 grudnia 2016

Wesołych świąt!


Z okazji świąt postanowiliśmy przygotować dla Was nie karpia, nie uszka, nawet nie sernik, a post życzeniowo - fanartowo - zootopijny. Czy może być coś lepszego? Oczywiście wymienione przeze mnie potrawy... ale ten post znajduje się zaraz za podium!Niestety nie możemy życzyć Wam przystojnego lisa i pięknej króliczki pod choinką. To znaczy możemy, ale zależy nam na tym, by życzenia się spełniły. A poza tym dawanie zwierząt jako prezentów świątecznych to zły pomysł. Zapakujesz pieska, zostawiając mu otwory na oddychanie, młody podbiega pod choinkę, bierze swój prezent, potrząsa nim (tak, widać wyraźnie, że to pies, pomimo tego, że jest zapakowany) i z nieskrępowaną krótkowzrocznością mówi: "Mam nadzieję, że to będzie Playstation". A zatem po prostu życzymy udanych prezentów! Najlepiej żeby nie były żywe. Jak coś się pod choinką rusza, to najprawdopodobniej jest po terminie ważności. :P


Życzymy Wam też uśmiechu. Hej, uśmiechnij się teraz! Tak, Ty, internetowy smutasie. Nawet Finnick w kostiumie słonia potrafił się uśmiechnąć, a Ty znowu z tą smutną miną? To wyjątkowe dni w roku. Możesz odpocząć, możesz zjeść dobre jedzenie i zrobić coś, co nie udaje się przez resztę roku: być dla innych życzliwym. A wtedy oni będą życzliwi dla ciebie. Przynajmniej w rodzinie powinno zadziałać.Życzymy Wam, żebyście spędzili te święta w fantastycznym gronie. Niech w domu będzie miło i cieplutko, a na zewnątrz pada drobny śnieżek (taa, marzenia). Jeśli zazwyczaj się nie przytulacie, zróbcie to właśnie w święta. Albo oglądajcie obrazki przytulających się postaci. To też jest fa... mmmm.... przejdźmy dalej.


Święta to czas resetu. Wszyscy mamy szkołę, studia, pracę, obowiązki, kłopoty, problemy, wątpliwości, wyzwania, doły, depresje, smutki, bóle, ale... to nie tyczy się świąt. One trwają tak krótko, że nawet nie stanowi to specjalnego wyzwania, by spróbować o tych złych lub trudnych rzeczach zapomnieć i się zregenerować. Potem można z odnowionymi siłami atakować rzeczywistość. Więc życzymy Wam, byście odpoczęli i nabrali tyle pozytywnego nastawienia, ile się da.


Życzymy Wam też, żeby stał się u Was ten cud, który dzieje się w sercach, gdy łamiemy się opłatkiem. Ta prosta czynność połączona z wymianą uprzejmości, które wszystkie brzmią tak samo, to naprawdę prawdziwe, szczere wyznanie tego, by nam się nawzajem powodziło. Podobno nie lubimy, jak komuś się powodzi, jeśli u nas jest na odwrót. A jak wszystkim się powodzi? Tego jeszcze na świecie nie grali i pewnie dlatego takie życzenia są autentyczne, piękne i po prostu magiczne. To wspaniała chwila. Cieszcie się nią.

Nie byłbym sobą, gdybym nie życzył dobrego jedzenia. Tych wszystkich potraw, których nie dacie rady zjeść. Albo dacie i zauważycie to dopiero po Sylwestrze. To życzę, by nie poszło w uda. To się uda!


Cała redakcja For Glorious Zootopia składa Wam te serdeczne życzenia.
Dziękujemy, że jesteście tu z nami.
Spędziliśmy wiele radosnych chwil.
Dziś wyłączcie komputer,
I marsz do wigilijnego stołu
Wesołych Świąt!7 komentarzy: