mnie nie widać! yay!

wtorek, 11 lipca 2017

Mitologia Zwierzogrodu #12: Pieśń nie kończy się nigdy


Klasztor Zooolin xD

20:27 poniedziałek, 10 lipca- "O Luno! Muszę przecież jeszcze napisać Mitologię, zupełnie zapomniałem przez tą imprezę z przyjacielem. Dobra zajmę się tym jak tylko wbiję do domu."
21:14 poniedziałek, 10 lipca - "No i w domku, chyba pora na seans Doktora, chociaż mam niejasne wrażenie, że powinienem był coś zrobić."
00:23 już wtorek, 11 lipca - " Do jasnej Celestii!! Pamiętam, Mitologia! Nie no nie będę przecież pisał po nocy posta i tak jestem dostatecznie niewyspany, ogarnę to rano."
06: 46 wtorek, 11 lipca - "Mr. B geniuszu, przecież nie masz aktualnie komputera, dobra myśl jak to opanować, bo cię chyba zwolnią."


Tak moi drodzy mniej więcej wyglądały etapy pisania tego posta. Muszę przyznać, że pierwszy raz piszę wcześnie rano i na ostatnią chwilę. i po mocnej zabawie Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie. Udało się na szczęście znaleźć na dnie szafy jakiś prehistoryczny mini laptop, który pozostawia wiele do życzenia, ale jakoś daje radę. Z powodu dosyć słabego łączą pragnę przedstawić pierwszą część Mitologii bez obrazków

Jak zwykle mam nadzieję, że się podobało. Lekka prowizorka, ale jakoś się udało. Liczę, że cały post nie rozwali się przy publikowaniu, ale po tym lapku można spodziewać się wszystkiego. Dzisiaj już nie off-topuję, żegnam się z wami serdecznie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Ku chwale Rarity! i pisania postów wcześnie rano

3 komentarze:

 1. Co do wstępu. Powinienem coś na to odpowiedzieć, ale odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wybraniec, lis, stary generał, doktorek i mnich - niezłe zbiorowisko charakterów jak na taką misję, coraz bardziej ciekawi mnie ta mitologia.

  A co do tej niekonwencjonalnej wersji - nie prościej jest z wyprzedzeniem napisać artykuł i ustawić auto-dodawanie o określonej godzinie ?
  A jak już naprawdę nie chcesz zapomnieć, ustaw sobie formatowanie dysku twardego co wtorek o 10:00 - gwarantuję że już wtedy nigdy nie zapomnisz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kim jesteś?
  Jesteś zwycięzcą!
  Kim jesteś?
  Jesteś zwycięzcą! XD

  OdpowiedzUsuń