mnie nie widać! yay!

niedziela, 17 kwietnia 2016

Zootopia na 10 miejscu najlepiej zarabiających filmów animowanych wszech czasów

Jesteśmy przepotężni, jesteśmy niezniszczalni!
Miło mi Wam przekazać wieść, że Zootopia zarobiła już ponad 866 milionów dolarów na całym świecie i po pokonaniu Inside Out (W głowie się nie mieści) obecnie znajduje się na miejscu 10 wśród najlepiej zarabiających filmów animowanych.Kolor zielony oznacza, że film jest wciąż wyświetlany w kinach. Inside Out wciąż gdzieś grają? Jak na film z 2015, to całkiem nieźle.

W każdym razie jak sami widzicie, przyszłość przed Zootopią jest niemal świetlana i w niedługim czasie może pokonać parę następnych filmów. Przynajmniej poziom 6 miejsca jest według mnie do osiągnięcia.

Warto jednak dodać, że przecież film nie ukazał się jeszcze w Japonii, gdzie jest gorąco oczekiwany. I nie wiadomo, w jakiej rzeczywistości znajdziemy się po dacie premiery w tym kraju - 23 kwietnia.

9 komentarzy:

 1. Myślę, że Shreka 2 da się pokonać, przynajmniej jedną z serii Ice Age także. Jak ukraść księżyc 2 też nie było wyjątkowym filmem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy od Japonii. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to tylko dwa pierwsze miejsca będą poza zasięgiem.

   Usuń
  2. Wiesz dlaczego Frozen będzie miało pierwsze miejsce na wieki wieków?
   BO MA TE MOOOOOOOOC, MA TE MOOOOOOC

   Usuń
  3. Daję mu 2-3 max. A strącić ten film z tronu może chociażby... Froazen 2.

   Usuń
 2. Odetchnąłem z ulgą , przy tak dobrych wynikach sprzedaży i możliwościach kontynuacji fabuły kolejny film
  będzie tylko kwestią czasu. Mam nadzieję , że jednak nie zbyt długiego. ( trzymajmy kciuki za film i jego przyjęcie w kraju kwitnącej wiśni )

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam do tej pory nie rozumiem fenomenu minionków. Śmieszne one były ale w Jak ukraść księżyc, potem już tylko wkurzały. Przynajmniej mnie. Kraina lodu była spoko, ale to Zootopia jest mistrzowska. Niech przeskakuje przed Epokę Lodowcową, która swoją drogą też była taka nijaka xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fenomen Minionków to chyba głównie zasługa gigantycznego marketingu. Były nawet Tic Taci w ich kształcie. Ale sam zdziwiłem się, że ten film jest na drugim miejscu!

   Usuń
  2. Zgadzam się, Zootopia jest rewelacyjna, lecz moim zdaniem Inside Out było o niebo lepsze.
   A co do sławy Minionków (których zresztą nie lubię) to one podobają się ludziom chyba tylko dlatego, bo firma, która je wyprodukowała ma bardzo dziwną nazwę. Frozen BYŁOBY ARCYDZIEŁEM gdyby nie było zrobione aż tak po łebkach, jak to widzimy w finalnej wersji tego filmu. Frozen ma pierwsze miejsce prawdopodobnie z powodu Elsy. Dzieci bardzo ją lubią, bo MA TĘ MOOC, a starsi tylko dlatego, bo ładnie wygląda. Nie powinno zajmować AŻ pierwszego miejsca. Epoka Lodowcowa jest fajna, lecz wciąż nie jest jakaś genialna.
   Moim zdaniem Zootopia nie powinna mieć pierwszego miejsca w kategorii najbardziej zarabiających animacji. Powinna mieć co najwyżej miejsce trzecie. Moim zdaniem, oczywiście.
   Co nie zmienia faktu, że bardzo ją lubię.

   Usuń