mnie nie widać! yay!

sobota, 30 kwietnia 2016

Fanarty, fanarty, fanarty #8Witajcie, dzisiejszy zestaw fanartów został ufundowany przez firmę Ray-Ban®‎. W końcu co może być lepszego od lisa w aviatorkach?
Mere mógłby powiedzieć, że królik w tychże, jednak spójrzcie na poniższe obrazki: czyż nie widać od razu, kto tu jest super gliną?Judy może nas uciszać, a nawet wymachiwać odznaką, ale my wiemy jaka jest prawda.Widzicie te elektryzujące zielone oczy?

Ten zawadiacki uśmiech?

Bonus: Rudy, a mimo to przystojny nawet jako człowiek. Czy to nie jest przykład supermocy?

4 komentarze:

 1. Po tych obrazkach zaczęło mnie ciekawić jak mogło wyglądać szkolenie Nicka i naszły mnie skojarzenia
  do Akademij Policyjnej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne irytował przełożonych całą swoją osobą, ale miał dobre wyniki i nie dał nigdy pretekstu, by mogli go usunąć. Kolegów raczej nie miał, trochę zazdrościli mu sławy, częściowo nie ufali - w końcu to lis. Oni myśleli raczej jak Judy na początku filmu, przejęci wizją naprawy świata - cyniczny Nick do nich nie pasował. Kilka koleżanek nieśmiało zerkało spod rzęs, jednak ku ich rozczarowaniu nie udało się wywołać żadnej reakcji. Te kilka miesięcy minęło dość szybko i zaczęła się poważna praca, polegająca na ściganiu groźnych przestępców. Czy tam leniwców...

   Usuń
 2. Zabrakło tylko typowego amerykańskiego fanartu - Judy i Nick zajadają się pączkiem z dziurą w środku. W tym czasie nawet Grzywalski mógłby obok nich oszaleć i zacząć żywcem pożerać chomiki, a oni by dalej siedzieli i zajadali się pączkiem w trakcie przerwy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jestem przekonany, że gdzieś widziałem taki obrazek! Jak znajdę, to kiedyś umieszczę.

   Usuń