mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Zootopia na 9 miejscu najlepiej zarabiających filmów animowanych


I miejsce 8 jest już w granicach błędu statystycznego. :) Pozwolicie więc, że następny post napiszę, kiedy Zootopia pokona Shreka 2.

15 komentarzy:

 1. Dobre wieści, mam nadzieję, że Zootopia jeszcze parę miejsc przeskoczy. Zaskakujące dla mnie jest ciągle tak wysokie miejsce Króla Lwa, dzielnie się trzyma jak na 22 lata ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak blisko do podium i tak daleko jednocześnie .......

  OdpowiedzUsuń
 3. Powinnam teraz skakać z radości, jednak wcale się nie cieszę. Zootopia po prostu moim zdaniem nie zasługuje na takie miejsce. Tak samo, jak Frozen nie zasługuje na pierwsze, Minionki nie zasługują na drugie, Toy Story na trzecie i tak dalej...
  Lubię bardzo Zootopię, jednak nie ma ona w sobie "tego czegoś", by zasłużyć na tak wysokie miejsce. Zresztą prawie każdy film z tej listy nie zasługuje na swoje miejsce.
  Udusisz mnie chyba za moje słowa, Mere...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mów mi, że Król Lew nie zasługuje na swoje miejsce, bo wyślę na Ciebie Pumbę.

   Usuń
  2. Król Lew nie zasługuje na czwarte miejsce. Powinien mieć wyższe! Co najmniej trzecie powinien mieć.
   Poza tym pisząc, że prawie każdy film z tej listy nie zasługuje na swoje miejsce miałam na myśli takie filmy jak Ice Age, Minions,Frozen...

   Usuń
  3. Dostajesz bana! Doigrałaś się :D
   Nie wiem, jak są liczone te zarobki, ale mam wrażenie, że bez uwzględnienia inflacji, a więc Król Lew zjada wszystkie pozostałe filmy w tym zestawieniu bez buraczków. Ludzie głosują w pewnym sensie portfelami i dużo kasy dla danego filmu oznacza po prostu, że jest większy stosunek ludzi, którzy polubili ten film do ludzi, którzy polubili go mniej lub w ogóle. I podobnie jest wiele głosów, że Zootopia nie zasługuje na swoje miejsce i to jest oczywiście ok, ale patrząc po zarobkach, to jest tych głosów mniej niż w przypadku animacji poniżej.
   A pewnie i tak powstanie jakieś Frozen Minions, zarobi 3 miliardy i będziemy mogli tylko płakać, jak to nie należy mu się pierwsze miejsce

   Usuń
  4. Nie żebym się czepiał, ale:
   1. Popieram bana :P
   2. Zootopia powinna być wyżej
   3. Król Lew - bezapelacyjne 1st place

   Usuń
  5. Ja się przyczepię, lubię Króla Lwa, oglądałem go wiele razy w dzieciństwie, ale jest według mnie zbyt uświęcany przez nasze pokolenie. Podejrzewam, że dlatego, że kojarzy nam się z lepszymi czasami.

   Usuń
  6. Mere, kiedy ten ban ma zacząć działać?
   A co do tamtych słów: kiedy pisałam tamten komentarz miałam chyba zły dzień, bo popisałam bzdury. Uwielbiam Zootopię i nic tego nie zmieni!
   I mam gdzieś to, że jakieśtam mam tem moc ma pierwsze miejsce.
   Odbanujesz mnie?

   Usuń
  7. Czego się nie robi, by uniknąć bana? :D
   Znaj moje dobre serce, niniejszym cię odbanowuję!

   Usuń
 4. A w bajkach nie chodzi o to aby kojarzyły sie z beztroskim dziecinstwem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale zakłamuje to moim zdaniem obraz. Bajki z dzieciństwa są dobre, bo były dobre i są z dzieciństwa, dzisiejsze bajki nie mają już przynajmniej jednego z tych elementów. Dobrym przykładem są hejty na Cartoon Network, że dawniej było lepiej, po czym odzywa się osoba, która ogląda obecne kreskówki i mówi, że też są całkiem niezłe.

   Usuń
 5. True. Dzisiejsze animowane odstają poziomem od tych sprzed choćby 20 lat, toteż Król Lew dla mnie jest number one :)

  OdpowiedzUsuń