mnie nie widać! yay!

czwartek, 4 sierpnia 2016

To już 100 000 wyświetleń!Tak jest! Dzisiaj blog For Glorious Zootopia przekroczył magiczny próg 100 tysięcy wyświetleń! To oczywiście wszystko dzięki Wam i częstemu odświeżaniu strony. :DKtoś może powiedzieć, że to mało, ale pamiętajcie, że tej liczby mogło w ogóle nie być. Zootopia miała potencjał, by stać się przedmiotem zainteresowania na dłużej niż czas obejrzenia filmu i... udało się!

Blog, forum, fanpage, grupa Zwierzogród Polska - wszystkie elementy spięte w ramach jednej całości, w których możecie czytać, co przygotowaliśmy dla Was albo sami się udzielać, z czego też skorzystało wiele osób.


W ten sposób udało się przeprowadzić wiele analiz filmu, opublikowana została masa fanartów oraz parę fanfików (niektóre nie wyszły poza forum, pomimo namawiania, by zostały opublikowane na blogu, ale są tam regularnie rozwijane - sprawdźcie). Dostaliśmy od Was wiele podziękowań, że prowadzimy tę stronę i to znaczy dla nas naprawdę wiele i faktycznie mobilizuje do działania.
Również każda osoba, która dała coś od siebie, chociażby zostając redaktorem lub pisząc na forum, dołożyła kamyczek do tego, że to miejsce, choć nie jest spektakularnie duże, stało się ważnym punktem dnia wielu osób. A Zootopia nie została tylko kolejnym obejrzanym parę miesięcy temu filmem, ale czymś, co wśród polskich fanów budzie emocje już prawie przez pół roku.

Tyle gadania, spójrzmy jeszcze na statystyki

Blog FGZ wystartował 1 kwietnia, więc to już ponad 4 miesiące. W tym czasie regularnie zwiększała się ilość wyświetleń miesięcznych:

kwiecień - 11 031
maj - 22 385
czerwiec - 29 215
lipiec - 34 549

W ciągu ostatniego miesiąca udało się też osiągnąć (za sprawą akcji Rarity z Dniem Policji) największą ilość wyświetleń na jeden dzień - 2074.


Wśród postów, jakie cieszyły się największą popularnością od czasu powstania bloga najwięcej jest postów z serii Zoologia albo dyskusyjnych. Nie patrzcie na wyśrubowany wynik Środowych Aktualności II - gdy obserwowaliśmy to z Rarity, to wyglądało na jakiś błąd albo celowe działanie jakiegoś bota (ewentualnie, ktoś odświeżał stronę bez opamiętania).


Co dalej? Wciąż tu dla Was będziemy. Postujemy nadal regularnie, a przed nami gorący okres, bo zbliża się chociażby premiera Zootopia Graphic Novel (mam nadzieję, że moje zamówienie dojdzie i będę mógł zrobić recenzję), a potem okres świąteczny, a wtedy jest szansa na nowe zabawki!

Na koniec jak zwykle zapraszam chętnych do współpracy!
Dziękujemy i oby do 200 tysięcy!

7 komentarzy:

 1. Urządzam imprę z tej okazji!
  Kto przychodzi?
  Tylko ta impra będzie bez szampana, bo jestem minus osiemnaście. Co najwyżej będzie szampan bezalkoholowy z Frozen(bądź jak kto woli z Krainy Lodu) z Intermarsze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I bardzo, że impreza bez alkoholu! I tak będziemy się dobrze bawić! :P

   Usuń
 2. Swoją drogą, dzięki waszemu blogowi założyłem konto.

  OdpowiedzUsuń