mnie nie widać! yay!

piątek, 12 sierpnia 2016

Gadżety z Zootopii, które chciałbyś mieć #4


Be Yourself by Silverfox5213

A oto przed Wami kolejna dawka niesamowitych gadżetów z Zootopii! Powyższy obrazek nawiązuje nieco do dzisiejszego zestawienia, które Wam zaserwuję. Zapraszam!Zootopia Lt Hopps Mascot Costume Adult Costume

Dzięki mnie możecie rozkręcić własny biznes! W takim stroju zarobicie krocie na festynach, o ile macie odpowiedni kapitał początkowy. Dodatkowo nikt nie będzie Was rozliczał z tego, gdzie patrzycie i kogo przytulicie. Staniecie się niemalże incognito!


Nick Wilde Zootropolis Zootopia Ginger Realistic Fox Ear Hood Cowl Luxury Custom Colour Faux Fur Kitsune Tails Vulpix Style Pointed

Przebieranki, przebieranki, przebieranki! Kto zamawiał futrzasty lisi kaptur? Zazdrosne spojrzenia gwarantowane! Dociekliwe pytania "zielonych" nieuniknione.

Fleece Bunny Rabbit Hood - Handmade Animal Hat - One Size - MADE TO ORDER

Powyżej wersja królicza i na szczęście znacznie mniej futrzasta. To ostatni krzyk mody! Każda szanująca się Furry powinna przynajmniej raz pokazać się w nim światu. 

[Kicałkowy kapturek!]


Czy te łapki nie są oszałamiające?! Może i są nieco sporawe, ale gdyby skompletować je wraz z innymi akcesoriami... Ocenę pozostawiam Wam.


["realistic" w opisie przedmiotu bardzo dosadnie opisuje jego wygląd]


Zootopia Fox Nick Custom Made Cosplay Costume

Był już codzienny strój Nicka, więc przyszła pora na jego mundur. Nie możecie zaprzeczyć, że mundur dodaje męskości, a w przypadku naszego lisa robi z niego prawdziwy wabik na kobiety. 


Zootopia Finnick Mascot,Zootopia Finnick Cosplay,Zootopia Finnick Kids,Zootopia Finnick Costume,Zootopia Finnick Birthday,Zootopia Finnick

Pora na wisienkę na torcie! Kompletny strój Finnicka pozwoli Wam poczuć się choć przez chwilę tak fajnymi jak On. Zresztą... wyraz jego pyszczka mówi wszystko za siebie.

                                   [I tak oto dobiegła końca edycja cosplayowa :c] 

Jeśli czytacie to zakończenie to idealny moment, abyście powiedzieli swoim wszystkim znajomym Furry, siostrze, bratu, rodzicom i dziadkom o tym poście. Niechaj też mają trochę radości z życia! Do usłyszenia niebawem!

7 komentarzy:

 1. Ten kostium Judy ma zły kolor oczu...

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne... Co znaczy.... Eeeee... To nie, mnie tu nie ma! To... Eeeee... Krę... Mere! Tak to Kredke.... Znaczy Mere!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. #Nagle słychać dźwięk tłuczonego szkła i świst powietrza#

   Usuń
  2. Czyżbyś opisał pierwsze wrażenia Brony'ego po tym, jak zauważył, że się nim stał?

   Usuń
  3. Eeee... Browniaków? A! To te co milicja gazem musztardowym truje? Jam jest nonsensopedysta i Was tu pilnuje.

   Usuń
 3. "(...)siostrze, bratu, rodzicom i dziadkom o tym poście."

  Mamo, tato... Jestem furry...

  OdpowiedzUsuń