mnie nie widać! yay!

środa, 3 sierpnia 2016

Melodie Gazeli #5

[Źródło]
Hej! Okazało się, że serbski internet jest za słaby, by stworzyć posta na bloga, rumuński jednak jest całkiem ok. Dlatego korzystając z chwili wolnego czasu (muszę jeszcze wyszukać kolejny nocleg) postanowiłam wstawić parę piosenek. Ostatni post z tej serii ukazał się półtora miesiąca temu, więc chyba czas najwyższy.


Może pamiętacie, że na blogu pojawiła się już jedna piosenka GatoPainta pt. Zootopia. Teraz powraca on z nowym utworem o tytule More than Friends. Dla odmiany jest pisany z perspektywy Judy w czasie jej rozstania z Nickiem spowodowanego brakiem zaufania ze strony króliczki.


Tutaj mamy cover, jednak nie Try Everything, a utworu Impossible autorstwa Aviators (tak, też był już w Melodiach). Pinkie Rose, jak można domyślić się z nicka, jest dziewczyną, co powoduje, że zmiana jest całkiem spora. Dobra, nie umiem pisać opisów piosenek. Może wam powiem, że prawdopodobnie jutro będę zwiedzała jeden z zamków Vlada Palownika, popularnie zwanego Draculą. Mam nadzieję, że jego potomkowie nie gustują w świeżej polskiej krwi. Czosnku nie zabrałam.


Żeby tradycji stało się zadość - cover Try Everything. Żebyście nie zasnęli z nudów - wersja francuska. Wracając do mojej podróży, Żelazna Brama (przełom Dunaju) jest super, tak samo jak zamek Golubac (miejsce śmierci Zawiszy Czarnego). Tylko gdyby go akurat nie remontowali...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz