mnie nie widać! yay!

niedziela, 14 maja 2017

365 dni minęło #3


A dokładniej to 366 dni, a dokładniej to uświadomiłem to sobie dopiero teraz. Brawo ja! Co dokładniej? To chyba oczywiste.No dokładnie.
13 maja 2016 roku wystartowało forum FGZ. Prawidłowo co prawda wszystko ruszyło dnia następnego (wtedy to dołączyłem), ale to jednak 13. zapisał się założyciel tegoż forum, czyli Mere Jump.Wtedy to wyglądało tak. Ach te wspomnienia. Pierwszy post, pierwsze kroczki i znajomości. Pierwszy fik i znaczne radości, a 365 dni później to właściwie tym rządzisz i tworzysz również na blogu od którego wszystko się zaczęło (czyt. FGE).
W pewnym momencie rzuciłem pomysłem małej zmiany wizualnej. Na szczęście spotkało się to z aprobatą i efektem było...


Tamta zmiana wpłynęła dość ożywczo na forum. Nie mówiąc już o słynnym Forumowym FanFiction, którego mamy dziewięć części.
Teraz mamy blisko 500 tematów i prawie 10000 postów. Zastanawialiśmy się we wrześniu czy damy radę w ciągu roku dobić do 5000, a tu proszę.
Mimo wszystko czasy świetności za forum. Aktywność zmniejsza się, ale są komiksy, które warto poczytać. Z pewnością Discord FGZ nie pomaga poczytności tej zacznej instytucji, na której czele stałem spory kawał czasu.
Kto pamięta tego samozwańczego władcę forum, trzeciego za Merem i Rarity?
Wspomnienia to rzecz piękna, a z tym forum wiąże się wiele pięknych chwil.

Zapraszam was wszystkich byście w wolnej chwili zerknęli do tego miejsca. Link znajduje się na bocznym pasku.

Życzę miłej nocy i udanego dnia.

9 komentarzy: