mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 1 maja 2017

Podsumowanie tygodnia #17

Czyżby awans?
Witam wszystkich zgromadzonych. Mój zacny znajomy Pan B jest nieco niedysponowany, a ściślej rzecz biorąc to zasnął w trakcie oglądania seriali. Biedaczek za kilka dni ma rozmowę kwalifikacyjną do liceum i obawia się, że jego mafijne zasoby gotówki nie wystarczą do przekonania komisji. Tak więc nasza ryjówka śpi, a za podsumowanie wziąłem się ja, Doktor we własnej osobie. Allons-y!So true!
Jeśli ktoś uważa, że nie powinno mnie tu być i że nie mam nic wspólnego ze Zwierzogrodem. To powiem mu tylko jedno: Masz rację! Aczkolwiek taki geniusz jak ja nie powinien mieć trudności z napisaniem posta. Zerknijmy co ciekawego działo się przez ten tydzień.

1. Jakieś mitologiczne nudy, czyli mafia kontynuuje opowiadanie.
2. Ziemowit i polityka, czyli wybuchowa mieszanka.
3. Starożytność wśród ssaków, czyli Pan B snuje przypuszczenia, bo nie ma TARDIS-a.
4. Ryjówkowe arty, czyli sztuka w nowej formie.
5. Nadciąga koniec, czyli pesymista dotarł do redakcji .
6. Filozoficzna Cisza, znaczy się Cichy filozof.

Jak widzicie wbrew przeciwnościom losu udało się zamieścić jeden artykuł dziennie, oczywiście zawdzięczamy to dwóm bohaterskim śmiałkom, którzy zdecydowali się wstąpić w szeregi znamienitej redakcji. Chciałbym w imieniu Pana B serdecznie powitać ich oraz życzyć długiej i owocnej współpracy. Tymi nowymi rekrutami są Ziemowit (no wiecie, Ten Puszysty) i Kideł (alias Kideu). Gromkie brawa dla nich!

Co z tego, że było :)

W weekend w Poznaniu miała miejsce 17 edycja festiwalu fantastyki Pyrkon. Nie mogło na niej zabraknąć lorda Polineksa, który podobno wrzuci nawet jakąś relację. Ja również tam byłem, bawiłem się świetnie. Niestety Mr. B się nie załapał na podwózkę TARDIS-em i nie zdążył. Jeśli ktoś także był może śmiało pochwalić się wrażeniami w komentarzach.Okej przyszedł czas na forum, które podobno działa mimo konkurencji ze strony blogowego discorda. Osobiście to nie wiem, bo tam nie bywam, za mało czasu, nawet dla Władcy Czasu :)
Śmieszne? Nie? No cóż starałem się. A oto laureat forumowego KT:


Przepraszam z góry, za wyjęcie wypowiedzi z kontekstu, naprawdę sumienie będzie mnie gryźć do czasu kolejnej regeneracji. Ale po prostu musiałem, to się tak ładnie wpasowało. Pamiętajcie jelenie są wszędzie.


Dam da ra dam! Werble proszę, bo oto w blasku chwały poznacie kolejną osobę wyróżnioną Komentarzem Tygodnia. Gnobk zapraszamy na scenę... A tak racja nie ma go. Panie B! Wstawaj, potrzeba mi KT. Cwaniak się nie obudził. Wygląda na to, że ja wybieram, w takim razie:


Cieszymy się szczęściem ZUA, tylko ciekawe na co patrzy... Wybaczcie za te kreski pod screenem, ale nie potrafię pojąć waszej prymitywnej technologii przechwytywania obrazu (tak na serio to Panu B zepsuł się program do przycinania).


Tak moi mili, pora na trochę tak zwanych YouTubów. Na kanale niejakiego Frexxora pojawiła się przetłumaczona druga część komiksu "Judy is Dead". Zachęcam do sprawdzenia, ciekawy komiks, po polsku i do tego z muzyczką w tle. W końcu kto nie lubi czytać w towarzystwie dobrych melodii?
Innymi słowy:


Tymczasem na discordzie życie płynie sobie spokojnie. Recker wzywa do bojkotu, Scrabin głosi herezję, a na kanale z artami stosunek MLP do Zwierzogrodu wynosi jakieś 5 do 3. W minionych dniach część użytkowników ujawniła swoje twarze, a Twister odkrył jak posługiwać się pogrubionym pismem.

Podobno powinienem wstawić pluszaki, ale kogo obchodzą pluszaki jeśli mogę wstawić wam jeszcze kilka memów:

Mam nadzieję, że tak nie zrobią
Exactly!
Otóż to!
Na koniec pragnę szybko przypomnieć, że rekrutacja wciąż trwa i nadal można zgłaszać się do redakcji, im będzie tam więcej osób tym więcej nowych pomysłów. Nie bójcie się i kandydujcie.
A może chcecie żebym to ja został redaktorem? Co? Doktor do redakcji! Brzmi fantastycznie, ale nie mam czasu, wiecie ratowanie wszechświata i te sprawy. Na wszelki wypadek podrzucę jednak link do mojego bloggera: O tutaj! 

Teraz klasyczny suchar, nietypowo w moim wykonaniu i w formie obrazka:
Uwielbiam to!

 Na mnie już pora, było miło, ale czas wracać. Komos czeka! Pozdrówcie ode mnie Pana B kiedy się obudzi. Życzę powodzenia w prowadzeniu tego świetnego bloga. A teraz: To the TARDIS! Allons-y!


3 godziny później
Halo? Jest tu ktoś? Nie uwierzycie, właśnie się obudziłem na podłodze przy komputerze i okazało się, że podsumowanie już gotowe. No nie powiem, miło ze strony Doktora, że mnie wyręczył, ale trochę przez ten czas się zmieniło. Otóż Virax już jest w redakcji. Witam go serdecznie i to chyba nowy rekord, trzech świeżych rekrutów w jednym tygodniu. Fantastycznie! To również oznacza, że jeden z memów Doktora już nie ma sensu, ale mniejsza z tym. Tyle z mojej strony. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim miłego tygodnia. Ku chwale Rarity! ~ Mr. B

5 komentarzy:

 1. Bym zaklaskał ale zaklaszcze
  Ładne doktorowe podsumowanie ale pamiętajcie, ja jeszcze wrócę a jak nie to zaciagne Mere w moim imieniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. I mówiłem ze Virax będzie w redakcji!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje mroczne przepowiednie się spełniły! :-P

   Usuń
 3. Czekajcie! Co!? Virax w redakcji!? Dlaczego ja zawsze dowiaduje się o wszystkim ostatni!? *spogląda na części swojego telefonu rozerwanego przez pociski artyleryjskie discorda siedząc w swoich forumowych okopach* No tak.

  OdpowiedzUsuń