mnie nie widać! yay!

piątek, 26 maja 2017

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam!


Witajcie wszyscy!
Dziś obchodzimy Dzień Matki i z tej okazji mamy komiks. Bycie matką to zajęcie na pełen etat, bez wynagrodzenia i często bez wdzięczności. Za wszystko co nasze mamy robią dla nas DZIĘKUJĘ, a i tak to jedno dziękuję to za mało. Kochajmy nasze mamy, tylko jedne je mamy.

To ta, której głos słyszymy jako pierwszy. Ta, która na nosi nas pod swym sercem. Pozwala nam powitać ten świat i się nim cieszyć. Matka, jak jest taka jest, ale zawsze przy tobie. Dzielisz z nią smutki i radości. To ta sprawiedliwa, która cieszy się z tobą twym sukcesem i każe za to co narozrabiałeś.

Miłością nas otacza i zrobi wiele, by nas uszczęśliwić. Chce również spełnić nasze marzenia, a gdy los nas kopnie pod ogon, jest przy nas, by otrzeć słone łzy.

Jednak często tego nie doceniamy i robimy jej na złość. Nie robimy sobie z tego nic, a ona przez to musi znosić wiele goryczy. Wielu ludzi, by nas już opuściło, ale ona trwa. Jak skała, w której zawsze możemy znaleźć oparcie.

Są jednak chwilę, gdy niezgoda między nami doprowadza do ostateczności. Pamiętajmy wtedy o jednym. Możemy się jej wyrzec i zranić. Możemy ją odrzucić, jednak to wciąż będzie ta osoba, która pozwoliła nam znaleźć się tu gdzie jesteśmy. Możemy sobie nie zdawać z tego sprawy, ale każda błahostka może ją zranić, a ona nie da po sobie tego poznać, chowając to przed nami, płacząc w odosobnieniu.

Zawsze jest jednak w nich nadzieja. Tak jak po mrokach nocy, nastaje światłość dnia, tak one będą czekać aż do nich wrócimy. Dzięki nimi przecież, w dużym stopniu,  jesteśmy tym kim jesteśmy.

Jednak każdy nasz powrót na pewno bardzo ją ucieszy. Pokażemy kim się staliśmy i jak już pisałem, w dużym stopniu dzięki niej. Radość, która ją ogarnie w chwili, gdy was ujrzy po powrocie, powinna być więcej warta niż pieniądze całego świata.

Kochajmy nasze mamy! Nie są naszymi wrogami, są naszym wsparciem. Są zawsze dla nas i dlatego w imieniu społeczności FGZ, chcę im życzyć w tym dniu wszystkiego co najlepsze, a zwłaszcza pociechy z dzieci.

Komiks znajdziecie tutaj.

4 komentarze: