mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 29 maja 2017

"7 i pół obrazka, które zrobią wam dzień" - Zwierzęce Memy #3


Cześć wszystkim! Dzisiaj pośmiejemy się z obrazków wszelakich w ramach mojej Karuzeli Śmiechu, trzymajcie się mocno i zapnijcie pasy będzie bo będzie ostro! (nie, nie będzie)Zastanawialiście się może jak będzie wyglądać Zwierzogród gdyby zwierzęta były bardziej... realistyczne? Ja też (tak zgaduję). Tak czy inaczej, bardzo mi się podoba wykonanie tego obrazka, te oddanie emocji, te szczegóły, cudo ^^Zwierząt bardziej prawdziwych ciąg dalszy! Nick na tym obrazku wygląda jak żywy! Kolory nie są tutaj tak wyraziste, dzięki czemu dodaje to realistyczności, Do tego lodołapka w jego łapie tworzy wspaniałą kompozycję, która robi dzień!


Kocham nawiązania, a to z kolei jest KOMICZNE (rozumiecie, Monty Python, komiczne... słaby żart...). Anyway połączenie klatki z filmu oraz nałożenie na niego Judy w pełnym ekwipunku było świetnym pomysłem. Jeszcze ten Święty Granat w łapie... genialne.


Tutaj urzekła mnie prostota tego mema. Mało tego, że jest po prostu śmieszny, to jeszcze do tego trafiony. Nick jako Firefox, Judy jako super szybki Google Chrome, oraz Flash jakooooooo Iiiinnteeeerrrrneeett Eeeexploooorreeeeer...


Nic dodać nic ująć, to tylko stopklatka z Zootopii, jest w tym coś co mnie niezmiernie śmieszy... ;)


Jako bonus została nam była Pani Burmistrz. Jak widać, uciekła z kraju i wyjechała do Korei gdzie jest Wielkim Wodzem. Już wiemy dlaczego taka groźna ta Korea...


Zastanawiacie się może, dlaczego to 7,5 obrazka w tytule? Bo chciałem się pochwalić jaką wersję mema z "I ty możesz zostać memiarzem" znalazłem najpierw, więc w połowie go już widzieliście... I tak, to była swego rodzaju parodia pewnej serii bloga FGE, dokładnej "5 obrazków z... , które zrobią wam dzień". Oryginalnością to ja dzisiaj nie zgrzeszyłem...

Czas na memy nadesłane przez was... w liczbie AŻ dwóch. Trochę gorzej niż poprzednim razem, ale trzeba być optymistą jak to mówią (nie rozumiem słowa "optymizm")
Autor:ドミニック (wg Gmaila jakiś Dominik  ¯\_(ツ)_/¯)

ドミニック pisze:
"Mam nadzieję, że nie za póżno.
Za mało mi płacą" 
Spokojnie, też mi mało płacą (wcale)


Autor: Jeleń Virax
A ten nic nie napisał :(

Standardowo, memy wysyłajcie na maila thekideu@gmail.com, ewentualnie poprzez Discorda, ale o tym mogę zapomnieć, więc tego nie rekomenduję. Zachęcam gorąco do tworzenia memów, nie wstydźcie się swojego poczucia humoru, bo to też was czyni wyjątkowymi, right?

I ty możesz zostać memiarzem!


Oryginalna jakość

Powodzenia, i niech Śmiech będzie z wami!

4 komentarze:

 1. Te memy dzisiaj są naprawdę śmieszne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam rozumieć, że wcześniej nie były śmieszne?

   Idę się zabić


   :v

   Usuń
 2. "Jako bonus została nam była Pani Burmistrz. Jak widać, uciekła z kraju i wyjechała do Korei gdzie jest Wielkim Wodzem. Już wiemy dlaczego taka groźna ta Korea..."
  No, już nie, bo to chyba zdjęcie z jej pogrzebu. XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mają internetu więc Obłoczek musiała wymyślić sposób jak pochwalić się swoim profilowym po objęciu władzy.

   Usuń