mnie nie widać! yay!

wtorek, 2 maja 2017

"Skarbówka go nienawidzi!" - Zwierzęce Memy #1


Znalazł prosty sposób na zarabianie dzięki temu prostemu trikowi...

A ja znalazłem idealny clickbait na Was kochani. Witam was w Karuzeli Śmiechu Kideła, czyli poście z memami z naszymi ulubionymi bohaterami animacji, którą wszyscy tak kochamy. Bo wiecie... LUBIĘ MEMY!

tak było, potwierdzam

Od czego zacząć? Może krótka historia mojego memicznego folderu? Sounds good!
pierwsze memy z Zootopią <3

Zaraz po obejrzeniu animacji, zacząłem szukać, najpierw artów z efektem "wow!", a na memach właśnie kończąc. Szybko spostrzegłem, że jest tego tysiące.


seems legit

Szybki research udowodnił, że Zootopia była nie tylko kinowym hitem, lecz także dobrym memebase'm. Na facebooku roiło się od grup shitpostujących obrazki słabsze lub lepsze (zapisywałem wszystkie) i paru grup otwartych jak i zamkniętych.
laptop marki iCarrot

Oczywiście w każdej takiej zamkniętej grupie (zamknięcie grupy to jednak błogosławieństwo) musiało się trafić na obrazki NSFW (Not Safe For Work). Te mi jednak nie przeszkadzały, może to dlatego, że nie miałem pakietów internetu w telefonie i wszystko przeglądałem z użyciem mojego wifi, huh.
trochę tak o mnie :v

Wiecie co jest jednak lepsze niż szukanie memów? Robienie ich! Swego czasu szukałem także odpowiednich ujęć animacji, które nadawały się idealnie. W związku z tym mam dla was zadanie:

KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ MEMIARZEM!

Zamysł jest prosty: ja daję obrazek, a wy robicie z niego mema. Najlepszy mem (albo więcęj, zobaczymy ilu będzie chętnych) zostanie opublikowany na końcu następnego posta wraz z nickiem (nie, nie tym lisem) autora jego obrazkiem. Memy proszę wysyłać na jeden z kilku moich maili (po co tyle ich mam?), dokładniej na thekideu@gmail.com 

Oto materiał na mema:

Powodzenia i do następnego razu!

7 komentarzy: