mnie nie widać! yay!

piątek, 12 maja 2017

"I hate Mondays..." - Zwierzęce Memy #2

moja twarz w poniedziałki

Cześć, Karuzela Śmiechu kręci się dalej, wraz z nią przybywa kolejny post z memami z Kidełowgo Super Ściśle Tajnego Folderu. Gdy wy będziecie się śmiać z memów ja będę ględził o poniedziałku tego tygodnia, który do najlepszych nie należał. To będzie jednostronnie śmieszne.


jeśli w tym kubku jest ciepłe kakao, to chcę

Wszystko zaczęło się od zmiany podziału godzin, bo matury się zaczęly. Pomijam fakt, że ten plan zmienia się 5-6 razy w roku. Gdy już się przyzwyczaisz, to nagle przyklejają kartkę z nowym planem. Anyway, od tego tygodnia zaczynam poniedziałki od znienawidzonej lekcji, ze znienawidzoną panią profesor, od języka polskiego (powiedział redaktor bloga...)

mówiłem już, że nienawidzę poniedziałków?

Zanim jednak pojechałem do szkoły, musiałem załatwić pewną rzecz na poczcie, niby drobnostka, c'nie? NIE! Nie dość, że kolejka, to jeszcze się guzdrzą, że to aż niepojęte, całe szczęście, że wyszedłem na tyle wcześnie, żeby zdążyć. Wychodzę z tej poczty i czekam na tramwaj i co? Zaczyna padać! Oh, c'mon!

poniedziałki są do bani

Przyjeżdża moja "pisiontka"...oczywiście dzikie tłumy i przymus stania w drzwiach z twarzą przyciśniętą do szyby. Jeśli ktoś także pochodzi z Krakowa, ten wie jak wygląda sytuacja. Główne przystanki przeładunkowe są zlokalizowane na Dworcu Głównym i Rondzie Mogilskim na linii tego tramwaju. Dużo wychodzi, ale też dużo wchodzi (damn you studenci zza miasta!)


użalanie się nad sobą tak bardzo

Jestem w szkole na tą 9:45 (jedyny plus nowego planu), wchodzę do sali... a tu inna klasa! Okazuje się, że lekcja odbyła się godzinę temu. SAY WHAAAT? Podchodzę do planu... no dobrze przyszedłem! Co jest do jasnej...
Dzwonie do kogoś z klasy i dowiaduję się, że mamy wf (w teorii kolejna lekcja po polskim). Oczywiście trwały jeszcze matury, więc trzeba przejść na około. Dobra, idę przez internat... i przejście zamknięte, GOD, WHY?
o dziwo to nie mój telefon...

Teraz muszę się wrócić do poprzednich schodów, zejść, wyjść z budynku i wejść od zewnątrz wprost do sali gimnastycznej, na ten wiatr deszcz i zimno. Najlepsze zostawiłem na koniec: błąd w podziale godzin występował tylko na kartce wywieszonej na forum, nauczyciele natomiast mieli plany rozpisane bezbłędnie.

To chyba tyle z użalania się, przejdźmy do memów nadesłanych przez was!autor; Darth Virax (a.k.a Jeleń Virax) 


autor: Polineks


autor: Autor: P-amazing Peridot

Pośmialiśmy się? To dobrze, bo właśnie leci do was baza do mema pasująca do nastroju dzisiejszego posta! Memy wraz z nickiem autora ślijcie na mojego maila thekideu@gmail.com

I ty możesz zostać memiarzem!


Tyle na dzisiaj, do następnego!

4 komentarze:

 1. Pisiontka! Niech zgadnę, jechałeś NGT6? (Chodzi o tego krótkiego)

  A teraz opowiem kawał
  Co robi światło kiedy widzi idiotę?


  Załamuje się!
  Badum tss

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakże, że krótki! Ja mam takie szczęście, że trafienie na PESĘ to cud!

   Usuń
  2. Ja zwykle trafiam na PESĘ, naprzykład teraz nią jadę :D

   Usuń
 2. Też nie lubię poniedziałków. :-(

  OdpowiedzUsuń