mnie nie widać! yay!

wtorek, 15 listopada 2016

Lisie łapki kontra - "Lisie łapki kontra..."

#WildeHopps Kiss Meme by TheWinterBunny

Tytuł brzmi intrygująco, hmm?


Witam. Dzisiaj rozstrzygnie się dalszy los Łapek...

Zacznijmy jednak od uhonorowania najwierniejszego z towarzyszy.


Chwała Ci!

Unguarded... by TheWinterBunny

Koncepcja I - Coś się kończy, a coś się zaczyna...
Nic więcej ani nic mniej. Kończymy Lisie łapki i w ich miejsce stworzymy nową serię. W końcu nic nie może trwać wiecznie. Pisanie Łapek to dla mnie niesamowita przyjemność, ale jest coraz mniej pomysłów na kolejne oraz jeszcze mniej interpretacji, a to oznacza, że czasy świetności albo się skończyły, albo dopiero nadejdą. Możemy również diametralnie zmienić ich formę, co wniesie nieco świeżości. Szczegóły byłyby już zależne od tego Waszych oczekiwań.


Koncepcja II - Pomożemy towarzyszu Redaktorze! Pomożemy!
Wersja nieco bardziej optymistyczna, ale mniej realna. Ciężko jest zmuszać Was do kreatywności. Zastanawiałem się również nad formą sugestii w każdym poście. Zmniejszyłoby to Wasz bezpośredni wpływ na tematy, bo wybieralibyście jedynie jedną z moich propozycji. Teoria brzmi dobrze, ale odnoszę wrażenie, że raczej nie zdałaby egzaminu. Jesteście zdecydowanie za mało chętni do głosowań. :<


Koncepcja III - To już jest koniec i nie ma już nic.
"Lepiej odejść, gdy jest się na szczycie niż odejść w niepamięć." Ten pomysł jest najbardziej radykalny. Zakończymy tę wspaniałą serię w tym momencie i będziemy mogli przynajmniej miło ją wspominać, a co dalej? Czas pokaże. Z pewnością nie pozostanę bezczynny w swojej twórczości...


So, What Do Ya Say...? - COMMISSION by TheWinterBunny

Co przemawia do Was najbardziej?
Niech się dzieje wola nieba! Bropaw~!

20 komentarzy:

 1. Ej, jeśli teraz napiszę długi komentarz i to w dodatku pełen zawartości meretorycznej, to on już się nie pojawi w następnym poście, bo następnego postu nie będzie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Więc... następne Lisie Łapki mogłyby dotyczyć następującego tematu: skoro w naszym świecie żyją fani antroformonicznych (nwm jak się to pisze) zwierząt, to czy w Zootopii żyją fani zwierzoformonicznych ludzi?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zootopia News - Najświeższe wiadomości z kraju.

  Możesz popuścić wodze fantazji :v

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie będę głosować na żadną z wymienionych opcji, ale jeśli chodzi o coraz mniejsze zaangażowanie czytelników w proponowanie tematów i głosowania, to widzę też w tym częściowo Twoją winę. Bo jestem w stanie zrozumieć, że ekonomia i pseudonaukowa analiza faktów nie należą do Twoich zainteresowań, jednak już temat o zootopiańskich świętach dawał szerokie pole do popisu pod względem kreatywności. Czy istnieją dni poświęcone konkretnym gatunkom, czy może polityka rządowa nakazuje równość i podkreślanie zalet życia w wielogatunkowej wspólnocie? Jeśli mamy coś w rodzaju Bożego Narodzenia, to skąd się wzięło? Jakie towarzyszą temu tradycje, kto przynosi prezenty? Czy na Halloween dzieci przebierają się za drapieżników, wspominając dawno minione czasy polowań? Jak właściwie wyglądają Dni Bunnyburrow, jakie są tam atrakcje poza dziecięcymi przedstawieniami, czy to coś w stylu dożynek? A święta państwowe - skąd się wzięły? Jeśli to rocznice, to jakich wydarzeń? Podpisania porozumienia między drapieżcami a roślinożercami, zakończenia wojny z Avitopią, wkopania kamienia węgielnego pod budowę miasta? Możliwości są bardzo szerokie, a mimo Twojej deklarowanej chęci do pisania serii, nie zawsze to zaangażowanie widać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz to naprawić panie redaktorze! Liczymy na ciebie!

   Usuń
  2. Na mocy prawa nadanego przez ten blogspot, a także na potęgę posępnego czerepu rozgrzeszenia udzielam

   Usuń
  3. Virax, kapłana potrzebujemy, weź te swoje insygnia duchowne i rozgrzeszaj!

   Usuń
  4. Cichy, w ramach pokuty odśpiewaj "Try Everything" i zrób mema na dowolny temat. Wtedy twoje zbrodnie zostaną ci odpuszczone.
   I ja odpuszczam tobie grzechy w imię Rarity i Merego, i Cthulhu Przedwiecznego. Amun!
   Idź w pokoju Rarity.

   Usuń
 5. Tematem następnych Lisich Łapek mogłaby być pierwotna Zootopia.
  Albo idole młodzieżowi w Zootopii.
  Albo historia tego miasta.
  Albo ile zarabiają zootopijscy piłkarze na godzinę :v.
  Albo religie w Zootopii.
  Albo edukacja w Zootopii.
  Albo polityka w Zootopii.
  Albo... A zresztą, nie zdradzę wszystkich moich pomysłów teraz.

  OdpowiedzUsuń