mnie nie widać! yay!

niedziela, 20 listopada 2016

Gify pokazujące, jak reagujesz na codzienne sytuacje #3


Witajcie w ten piękny niedzielny poranek, w który GIFy publikują się same, a ja śpię w celu należytego przygotowania się na nadchodzący tydzień. W końcu nie można lekceważyć wpływu snu, a co za tym idzie, zdrowia, na nasze życie. Nie należy też ignorować potrzeby wypoczynku psychicznego, dlatego też przedstawiam kolejną porcję ruchomych obrazków, które jak zwykle zostały okraszone moimi autorskimi komentarzami.

 
To uczucie, gdy bardzo chciałbyś ćwiczyć, ale gdy tylko zaczynasz, świat się zaczyna walić. Niektórym po prostu nie jest przeznaczona aktywność fizyczna.
Ta radość, gdy znajdujesz w szafce jeszcze jedną czekoladę/ paczkę ciasteczek.
[Po moich komentarzach i częstotliwości pisania słowa czekolada musicie myśleć, że jestem strasznie gruba.]


To uczucie, gdy piszesz pod sobotnim postem Amun tylko dlatego, że wszyscy inni to zrobili. A może Rarity wolałaby w tym miejscu użycie słowa Darcy?


Gdy słyszysz słowa Mr. Darcy Nick Wilde. I wcale nie jesteś blond nastolatką.


To uczucie, gdy nazywasz się Nick Wilde i widzisz tłumy oszalałych fanów świeżo po premierze filmu.To uczucie, gdy publicznie przyznajesz, że jesteś fanem kucyków Zootopii. I antropomorficznych zwierzątek. (Choć z przyzwoitości preferujesz te, które jednak noszą spodnie.)


Ten harmider, gdy nauczyciel/ wykładowca ogłasza skrócenie/ odwołanie zajęć.


Gdy w losowym odtwarzaniu włączy się twoja ulubiona piosenka i nagle wszystko wydaje się piękniejsze, świat bardziej kolorowy, a ludzie przyjaźniejsi. No chyba, że twoja ulubiona piosenka znajduje się na tej liście: Top Ten Saddest Songs.

13 komentarzy: