mnie nie widać! yay!

niedziela, 22 stycznia 2017

Fanarty, fanarty, fanarty #70 Crossovery po raz przedostatni

[Źródło]
Nick Solo. Obiekt westchnień nastolatek w całej galaktyce, usidlony ostatecznie przez księżniczkę Judy Organę. Dzień ich spotkania to data bardzo źle wspominana przez wszystkie przedstawicielki płci pięknej na wielu planetach.

[Źródło]
A cóż to za przystojny kawaler? Cóż za maniery, cóż to za szyk! Wydaje się, że panienka Judy także jest pod wrażeniem młodego latynosa.

[Źródło]
Śpiący lisek to wzruszająca baśń o prawdziwej miłości, która jest w stanie pokonać wszystkie przeszkody. I te ryjówki w roli wróżek! Te kłótnie, prowadzone wysokimi, przenikliwymi głosikami... Wspaniałe, nieprawdaż?

[Źródło]
Jessica Fox. Chyba za nią nie przepadam, ale trzeba przyznać, że nawet w cekinowej sukience jest jej do twarzy.

[Źródło]
Foxladdin! Judmine ma niesamowite włosy i ubranie, jednak wiecie, czego tak naprawdę zazdroszczą jej dziewczyny? Odpowiedź brzmi: Rajah. Tak, mówię o jej najlepszym przyjacielu, tygrysie. Zanim pojawili się tancerze Gazelle, to on ustanawiał kanony męskiej urody w Zootopii.

[Źródło]
Gepard z lampy, najlepszy przyjaciel biednego liska.
To ma nawet sens geograficzny - gepardy zamieszkiwały tereny Bliskiego Wschodu, były też oswajane i używane do polowań. Takie hipsterskie charty. Choć ten powyżej nie wygląda, jakby miał rzucić się w pogoń za zdobyczą. No chyba, że mówimy tu o pewnej gazeli...

[Źródło]
Hurra, wielki powrót Nicka w sukience! Nigdy nie pomyślałabym, że różowy może dobrze wyglądać w połączeniu z pomarańczowym, ale jak widać na Nickarze wszystko wygląda bajecznie.

[Źródło]
Lady Nickarion to uosobienie wszystkiego, co powinna prezentować sobą prawdziwa dama. Jest miła, uczynna, pełna empatii i chęci pomocy innym. Potrafi zachować się odpowiednio w każdej sytuacji, zachowując przy tym wrodzone wdzięk i urok.

[Źródło]
Żadnej z tych rzeczy nie można powiedzieć o widocznej powyżej króliczce. Nieskromny taniec z nieznanym mężczyzną, odkryte ramiona, BROŃ? Nie tak zachowuje się dobrze wychowana młoda kobieta.

[Źródło]
Mała Nickiteczka to wyjątkowo urocze stworzenie. Ten wianuszek z polnych kwiatów, nieśmiały uśmiech, skromna sukienka - nic dziwnego, że skradła serce króla elfów.
Zaraz, króla elfów?! Chcecie mi powiedzieć, że ten skrzydlaty króliczek ma coś wspólnego z chodzącym ideałem - Thranduilem?

[Źródło]
Księżniczka i lis, co za beznadziejny tytuł. Od razu widać, kto tu powinien być księżniczką i dobrze wiemy, że ta sukienka nie zdoła nikogo zmylić. Mam nadzieję, że przynajmniej w niesionej przez Judianę filiżance znajduje się gorąca czekolada, nie kawa. W przeciwnym wypadku nie widzę już dla niej żadnego ratunku.

[Źródło]
Don Wilde. Idealny we wszystkim, co robi. Szarmancki wobec kobiet, honorowy względem innych mężczyzn. Wielu próbuje go naśladować, jednak jego nienaganne maniery i perfekcyjnie dopracowany strój są nie do podrobienia.
Ach, don Wilde...

Aktualizacja

[Źródło]
Na specjalną prośbę Gnobka wstawiam jeszcze Hawkeye'a i Black Widow, bo jak słusznie zauważył, na końcu crossoverów powinien znajdować się ktoś z Marvela. Obrazki z Kapitanem niestety mi się skończyły, ale może Judy Romanova i Nick Barton zdołają ukoić jakoś ból straty.

14 komentarzy:

 1. Nadmiar Nicka w kiecce.
  Norma tygodniowa wyrobiona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w kiecce to można go serwować non stop :D

   Usuń
  2. Dokładnie, Nick w sukience to jedno z moich najlepszych odkryć.

   Usuń
  3. Lisów w sukienkach nigdy za wiele!
   ...
   ...
   Ja to serio napisałem...?

   Usuń
 2. Fake, na końcu nie było Kapitana Ameryki.:v

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli Judy jest Leją to Stu jest jej przybranym ojcem który zginął na Carrotranie czy prawdziwym ojcem znanym pod imieniem Darth Hops?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli Judy jest Leią, to kto jest Lukiem?

   Usuń
  2. O tym nie pomyślałem O.O

   Usuń
  3. Ktoś się znajdzie. Judy rodzeństwa miała sporo.

   Usuń
  4. Luke1 Luke2 i jeszcze jakieś 100

   Usuń
  5. Czy Luke 9001 będzie mógł powiedzieć:
   "The Force is over 9000!"?

   Usuń