mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 12 grudnia 2016

Filmiki Gazeli + Komentarzowo - Tygodniowy konkurs


Mam dziś dla was kolejne trzy filmiki, których i tak nie obejrzycie. Ale nie obchodzi mnie to, ponieważ są one tylko pretekstem, by wstawić Komentarz Tygodnia wraz z ogłoszeniem o świątecznym konkursie, który postanowił zorganizować Gnobk. (Serio, czemu on jeszcze nie jest redaktorem?)Pierwszy filmik to kolejne wykonanie Try Everything, tym razem w wersji a capella.Drugi to jakaś piosenka z dopasowanymi scenami z filmu, która z jakiegoś powodu kilka miesięcy temu przeszła test rarimetrem i od tego czasu czekała w zakładkach.
Tak, moje podpisy są dziś wyjątkowo profesjonalne.Ostatnie video stanowi połączenie Zootopii z My Little Pony, a konkretnie z filmu Equestria Girls 3, z którego pochodzi powyższa piosenka.

A teraz przejdźmy może do KT i oddajmy głos nie-Mikołajowi:


Ho ho ho!
Albo tym razem:
Zoo Zoo Zoo!
6 grudnia już minął, ale aż do końca miesiąca Mikołaj (który wcale nie ma na imię Mikołaj) rozdaje Komentarze Tygodnia dla grzecznych użytkowników!
W tym tygodniu prezent dostanie Raaawrr, gdyż jak napisała, nic nie dostała (przez Magię Świąt coś czuję, że choć nie chcę, wciąż rymuję).
Przepraszam, że wcześniej się z Tobą nie wyrobiłem, tak to bywa, kiedy Ad... znaczy Rudolf złamie sobie kopyto na łyżwach. Tak, renifery też mają łyżwy i snowboardy
A czy wy jesteście grzecznymi czytelnikami? Jeśli napiszecie email do Mikołaja, to wasze szanse dostania upragnionego przez blogowiczów na całym świecie Komentarza Tygodnia wzrosną nieporównywalnie!
A najlepszy email zostanie za dwa tygodnie (2 dzień Świąt) obdarzony mianem MAILA BOŻEGO NARODZENIA 2016 ROKU, więc zabierać się za pisanie Listów i wysyłanie ich na "quickdroo@interia.pl"!
PS: Możecie w mailu wysłać screen komentarza, który według was powinien zostać KT za 2 tygodnie.

Uznałam jednak, że porządny konkurs nie może obyć się bez regulaminu, dlatego po chwili powstał i on:

A więc, drogie dzieci:
1. Napiszcie, za co kochacie święta (tak, trzeba kochać święta, żeby wziąć udział). Choinka, prezenty, zabijanie karpia, może coś innego?
2. Oczekuję szczerych wypowiedzi. Nie będę mógł tego zweryfikować w 100%, ale czy na pewno chcecie okłamać Mikołaja?
3. Elfy nie będą wiedzieć, czy wytworzyć "kocyk w róże", czy "kocyk w rurze", dlatego też postarajcie się trzymać ortografii.
4. Jeśli napiszecie 3 zdania, będziecie mieli małe szanse na wygraną. Ale opasłych w tekst maili Mikołaj też nie zamierza czytać, musi mieć w końcu czas na rozwożenie prezentów.
5. Dodajcie na końcu, która osoba z redakcji FGZ powinna zostać wpisana na Listę Grzecznych i dlaczego.
6. BAWCIE SIĘ PRZY TYM!
 
Bardzo ładne zasady, jestem w pełni usatysfakcjonowana. Dodam tylko jeszcze, że ostateczny termin wysyłania listów do Mikołaja to 24 grudnia.

12 komentarzy:

 1. Warto wspomnieć, że redakcja także mogę wziąć udział. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W obawie przed tym, że zrobiłbym to najlepiej, dam szansę innym. ^^
   Co najwyżej mogę pozbawić się dobrowolnie nagrody.

   Usuń
 2. KT, wow nie spodziewałam się C; W sumie to lepsze niż jakikolwiek prezent.
  A co do filmików - żadnego nie obejrzę, bo wszystie już widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Obejrzałem każdy filmik.
  PIASEK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie obejrzałem.
   LÓD

   Usuń
  2. Słuchaj. Postawmy sprawę jasno, przyjacielu. PIASEK!

   Usuń
  3. Chyba się nie zrozumieliśmy, mój drogi redaktorze. Lód.

   Usuń
  4. Team LÓD czy Team PIASEK.

   Usuń