mnie nie widać! yay!

czwartek, 2 czerwca 2016

Fanarty, fanarty, fanarty #23 Chief Bogo

Witajcie! Wygląda na to, że zabrakło nam trochę komunikacji w redakcji, w związku z czym fanarty nieznacznie się opóźniły. Mam nadzieję, że nikt nie wypłakiwał za nimi oczu, a dziś zapraszam na edycję z naszym ulubionym komendantem. Przed państwem Bogo!

Poważny szef policji, surowy i obowiązkowy. Ale czy zawsze?

Jak widać, nie: selfie time! Po pracy Bogo chodzi na siłownię pracować nad muskulaturą (donuty też same się nie spalą), a później robi zdjęcia i wrzuca na insta, chcąc zaimponować młodym jałówkom. Zaraz, jakie jałówki?

Ha, to jest prawdziwy sekret bawoła: związek międzygatunkowy! Mam świadomość, że na obrazku jest OCek, ale Bogo mógłby się przecież spotykać z Fabienne Growley - prezenterką ZNN. Myślę, że od dziś to będzie mój headcannon.

A co z Gazelą, spytacie? Proste, uwielbienie do piosenkarki to przykrywka. Jasne, Bogo ukrywa także tę sympatię, ale można mieć wrażenie, że trochę nieudolnie. Zawstydzi się, gdy Clawhauser przyłapie go z nową apką, ale przecież na koncercie będzie się świetnie bawił.

Może teraz przestanie udawać, w końcu czego się właściwie wstydzić? Jasne, lepiej być fanem Guns N' Rodents, ale Gazelle nie jest właściwie taka zła. Plot twist: wokalistka podkochuje się w Nicku, którego zna z dzieciństwa. Tak, dziś shippuję wszystko i wszystkich.

Właściwie tytuł piosenki w Zootopii brzmi Let it Goat. A Bogo zawsze chciał występować na scenie, niestety konserwatywni rodzice nie wyrazili na to zgody: twój dziadek był żołnierzem, twój ojciec jest policjantem, masz do wyboru akademię wojskową bądź policyjną. Nie pozwolimy ci zhańbić naszej rodziny!

I tak to się skończyło. Bogo został komendantem, więc teraz musi użerać się z gepardem z pociągiem do słodyczy, nadmiernie optymistycznym królikiem i bezczelnym lisem, któremu brakuje respektu dla władzy. Powyższa sytuacja to akurat wina Clawhausera, nie dajcie się nabrać, że to Nick!

Alternatywna rzeczywistość: Bogo został sławnym raperem, teraz bierze udział w sesji zdjęciowej ze znaną aktorką i prowadzącym popularny talk show. Doceńcie ten profesjonalnny wygląd, łącznie ze złotym łańcuchem i naderwanym uchem.

6 komentarzy:

 1. a ja wciąż szukam takiego fanarta gdzie Flash wyprowadzał na spacer żółwika.

  może kojarzycie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szukałam go wczoraj, ale niestety bez efektu. A znam ten ból, bo też raz poszukiwałam do posta obrazka, który kiedyś mi gdzieś mignął.

   Usuń
  2. w jakich miejscach?

   Usuń
  3. Po prostu po słowach kluczowych w Google. O dziwo po iluś stronach scrollowania się znalazł.

   Usuń
 2. Bogo ma jedno z większych wahań charakteru, jakie zobaczyłem w tym filmie. Albo ogólnie w filmach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem to nie tyle zmiana charakteru, co nastawienia. On cały czas jest dość surowy, obowiązkowy, stanowczy i zależy mu bardzo na dobru miasta. Tylko na początku uważa Judy za gadającego pluszaka, a później zmienia zdanie i potrafi się przyznać do błędu.

   Usuń