mnie nie widać! yay!

wtorek, 21 czerwca 2016

Japończycy trzymają się mocno + info o Turcji


Zootopia w Japonii nie okazała się fenomenem na miarę Krainy Lodu, ale umówmy się, że lodowej księżniczki Elsy w tym kraju jeszcze długo nie pokona żadna animacja. Natomiast Zootopia radzi sobie w Japonii wciąż całkiem dobrze.

Wczoraj Rarity umieściła ogólne statystyki dotyczące zarobków Zootopii. Dziś chciałbym Wam przedstawić trochę więcej szczegółów. Miliard dawno za nami, ale wyniki Zootopii wciąż zaskakują.Poniżej przedstawiam wam trzy zestawienia najlepiej zarabiających filmów w Japonii z trzech kolejnych weekendów. Jeszcze pod koniec maja Zootopia królowała z niemal 4 milionami za jeden weekend! Nieźle.Potem pojawił się Deadpool (dopiero teraz?) i Zootopia musiała oddać mu palmę pierwszeństwa. Oglądałem Deadpoola i moim zdanie był na tyle dobry, że mogę mu to wybaczyć.W weekend 11-12 czerwca Zootopia również na drugim miejscu, ale tym razem z innym filmem na czele rankingu. Deadpool spadł na czwarte miejsce, choć jest dopiero tydzień od premiery. Teraz dopiero widać, ile znaczy, że Zootopia utrzymuje się przez tyle tygodni w czołówce rankingu w japońskich kinach?Warto dodać, że Zootopia w Japonii wciąż dużo zarabia! Nie ma jeszcze danych z poprzedniego weekendu, ale wynik ponad 2.6 milionów dolarów w weekend 11-12 czerwca jest imponujący, gdy popatrzymy, że premiera była... 23 kwietnia.

Japończycy musieli naprawdę pokochać film Howarda i Moore'a.
Tylko w Japonii Zootopia zarobiła łącznie ponad 61 milionów dolarów. I wciąż rośnie!


Mało tego! Zootopia jest tam najlepiej zarabiający filmem tego roku.
Pamiętacie Detektywa Conana, który jest lokalną produkcją i przez pierwsze tygodnie zabierał Zootopii status pierwszego miejsca?
Nawet on został w tyle. Tak samo wielkie zachodnie hity jak Marsjanin czy Kapitan Ameryka.
To się dzieje naprawdę!


Tyle jeśli chodzi o Japonię, przejdźmy do Turcji

Cóż, Zootopia nie zarobiła w Turcji jakiś oszałamiających pieniędzy (ale umówmy się, że nic tam nie zarabia). Mimo to drugie miejsce w poprzedni weekend cieszy. W tygodniu premierowym była to trzecia pozycja. Wszystko wskazuje na to, że milion zostanie spokojnie przekroczony.

2 komentarze:

  1. Żeby nie było pusto w komentarzach dodam coś od siebie. W Polsce w pierwszy weekend Zwierzogród miał dokładnie 883218 widzów.

    OdpowiedzUsuń