mnie nie widać! yay!

czwartek, 9 czerwca 2016

Fanarty, fanarty, fanarty #26

Czy ktoś może stęsknił się za crossoverami? Ja z pewnością tak, dlatego dziś kolejna porcja mieszanek, niekoniecznie tylko z filmami. Jeśli gdzieś znajdziecie taki kubek ze szturmowcem jaki ma na powyższym obrazku Nick, możecie dać mi znać.
 
Sly fox,
Dumb bunny.
Inaczej chyba nie da się tego skomentować. Chyba że... a co, jeśli Judy robi to specjalnie?
Sly fox,
slyer bunny?

Zgładzić dziewice, uratować smoki, zdobyć rękę królestwa i pół księżniczki. Choć nie jestem pewna, czy to ta bajka. Złapać bezczelnego złodziejaszka i odebrać swoje złoto z podatków? Tak, to brzmi lepiej.
 
Bagheera wygląda mi tu na oficera marynarki wojennej. A w każdym razie bardziej na żołnierza niż policjanta. Ciekawe, czy Zootopia ma jakieś służby mundurowe poza policją i strażą pożarną?

Obrazek pewnego Rosjanina, upamiętniający Elbe Day - 25. kwietnia 1945, kiedy to wojska rosyjskie i amerykańskie spotkały się po raz pierwszy w Niemczech. Zwróćcie uwagę, że alianci mają karabiny i hełmy, a przyjacielscy Rosjanie są nieuzbrojeni i pełni ufności. Ot, tak się akurat narysowało.

Wstyd się przyznać, ale Powrotu do przyszłości nigdy nie oglądałam. Jednak na pewno jestem w stanie docenić ładny plakat, a ten mi się bardzo podoba. Dobre odwzorowanie oryginału, ode mnie plus za leniwca w roli naukowca od podróży w czasie.

Phantoma za to oglądałam, czy może słuchałam. I dopiero w operze zorientowałam się, że Phantom i Upiór w operze to dwa różne musicale, choć oba na podstawie tej samej powieści. Ten drugi jest zdecydowanie bardziej znany, moim zdaniem też lepszy. Posłuchajcie tylko tytułowej piosenki:


Brooklyn 9-9, serial o policjantach w NY. Nie znam, ale obrazek jest zbyt dobry, by go nie wstawiać. No i okulary, nie zapominajmy o okularach przeciwsłonecznych.

Żeby tradycji stało się za dość: Captain Carrots i Wilde Soldier. Ciekawe, na ile edycji starczy mi jeszcze obrazków z tą dwójką.

7 komentarzy:

 1. To o Ruskach fajne, ale nie prawdziwe, ja się pytam!? GDZIE SĄ BUTELKI WÓDKI I KREW KAPITALISTÓW.

  OdpowiedzUsuń
 2. Rarity nie znalazłam takiego kubka jak na pierwszym obrazku, ale widziałam inny z BB-8.R2-D2 i C-3PO w Empiku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, dzięki za informację. Niestety droidy nie są takie fajne ;/

   Usuń
 3. Wpadłam na pomysł.
  Któryś z czytelników mógłby przesłać zdjęcia swoich prac związanych z Zootopią i Rarity mogłaby je wykorzystać do "Fanartów, fanartów [...]".
  Ale tak pewnie się nie stanie, bo wszyscy "artyści" amatorzy się wstydzą.
  A najbardziej ja. Może kiedyś się przełamię...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chętnie bym wstawiła, ale nie mam czego ;\ Jeszcze można się umówić, że wstawię anonimowo, bez podawania nicka ;) Ale też nie wiem, czy ktoś tu (poza Tobą) rzeczywiście rysuje.

   Usuń
  2. Mere kiedyś wstawił na moją prośbę swój rysunek.

   Usuń
  3. Miałam na myśli czytelników, o rysunku Judy pamiętam.

   Usuń